تاریخ انتشار: 1402/01/02 15:27
کد خبر: 8844

نامه دنی آلوز به همسرش از زندان از تلویزیون سر در آورد!

نامه ستاره پیشین بارسلونا از زندان برای همسر سابقش در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت و محتوای آن فاش شد.
نامه دنی آلوز به همسرش از زندان از تلویزیون سر در آورد!

و به نقل از مارکا؛ یک برنامه تلویزیونی در شبکه «آنتنا 3» اسپانیا به صورت انحصاری به نامه‌ای که دنی آلوز از زندان برای همسرش ارسال کرده بود دسترسی پیدا و محتوای آن را منتشر کرده است.

در نامه‌ای که آلوز برای ژوانا سانز پس از مطلع شدن از تصمیم این زن برزیلی برای جدایی از او پس از هشت سال زندگی مشترک به دلیل متهم شدن ستاره سابق بارسلونا به تجاوز جنسی در آخرین روز سال 2022 نوشت، آمده است: اکنون در این شرایط سخت، تصمیمی ناراحت کننده گرفته‌ای و من امیدوارم که زندگی فرصتی دوباره به ما دو نفر بدهد. من با حمایت آنهایی که کنارم مانده‌اند، به مبارزه‌ام مثل همیشه ادامه می‌دهم تا بی‌گناهی‌ام را به دنیا ثابت کنم. من درد و شرایط سختی که تحمل کردی را درک می‌کنم و می‌فهمم که چرا نتوانستی زیر این فشار تاب بیاوری. با اتهاماتی که به من نسبت داده شده‌اند کاملاً بیگانه هستم. زندگی مرا ارزش‌هایی مانند عشق، احترام و تلاش جهت داده است.

طبق ادعای مجری برنامه «ای آئورا سونسولس» که محتوای نامه آلوز در آن منتشر شد، ژوانا سانز از ارسال این نامه برای او هیچ اطلاعی نداشته اما در جریان محتوای آن قرار گرفته است. این برنامه ادعایی جالب‌تر انجام داد؛ مبنی بر اینکه ژوانا سانز با وجود جدایی رسمی از آلوز، به صورت روزمره با او تماس تلفنی دارد و در واقع از طریق همین تماس‌ها از محتوای نامه مطلع شده است. حالا اینکه چه اتفاقی رخ داد که نامه به جای مقصد سر از استودیو برنامه تلویزیونی اسپانیایی درآورده، مشخص نیست.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3w7x52

اخبار مرتبطآخرین اخبار


واکنش دنی آلوز به جدایی همسرش: من بی‌گناهم!