تاریخ انتشار: 1401/09/01 16:17
کد خبر: 13768

بازیکنان فرانسه از مصدومیت بنزما خوشحال هستند

دیگو لوگانو، کاپیتان سابق تیم ملی اروگوئه طی اظهار نظری عجیب مدعی شده که بازیکنان فرانسه از مصدوم شدن کریم بنزما خوشحال شده اند.
بازیکنان فرانسه از مصدومیت بنزما خوشحال هستند

 

بنزما که اخیرا برنده توپ طلا شده بود، انتظار می رفت در زمستان امسال نقش مهمی را برای تیم ملی فرانسه در جام جهانی قطر ایفا کند اما هفته گذشته به دلیل پارگی عضله ران، تورنومنت جام جهانی را از دست داد و اردوی فرانسه را ترک کرد.

با توجه به ترکیب قدرتمندی که دیدیه دشان در اختیار دارد، نبود کریم بنزما خلا بسیار بزرگی برای خروس ها خواهد بود اما لوگانو که در دوره جام جهانی کاپیتان تیم ملی اروگوئه بوده است، اطمینان دارد که بعضی از هم تیمی های بنزما از این اتفاق خرسند و خوشحال شده اند.

لوگانو در گفتگو با ESPN گفت: 

" من با برخی از بازیکنان فرانسه هم تیمی بودم و اطمینان دارم که آنها از جدایی بنزما بسیار خوشحال هستند.این نوع واکنش ها هرگز در اروگوئه، برزیل یا آرژانتین اتفاق نمی افتد. 

این اتفاقات بستگی زیادی به نحوه چیدمان تیم و توجه مربی به ویژگی های شخصیتی بازیکنان دارد،  نه تنها در موارد فنی، بلکه نوع شخصیت بازیکنان ارتباط زیادی به این قضیه دارد. "

تیم ملی فرانسه قبل از شروع جام جهانی با ترافیکی از مصدومان مواجه شد و پس از ناتوانی بنزما در همراهی تیم، بازیکنانی مانند آنتونی مارسیال و موسی دیابی در انتظار جایگزین شدن بودند اما دیدیه دشام صراحتا اعلام کرد که بازیکنی را جایگزین بنزما نخواهد کرد.

به این ترتیب خروس ها با لیستی ۲۵ نفره راهی مسابقات خواهند شد.

فرانسه اولین دیدار خود را امشب در مصاف با استرالیا برگزار خواهد کرد و دیگر تیم های حاضر در گروه D رقابت ها، دانمارک و تونس می باشند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3wegr3

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


عکس| اولین واکنش کریم بنزما به از دست دادن جام جهانی؛ هرگز تسلیم نمی‌شوم اما...