تاریخ انتشار: 1397/09/05 15:17
کد خبر: 120244

مدیرعامل سپاهان: در دیدار با ماشین سازی دو امتیاز از ما گرفتند

مدیرعامل باشگاه سپاهان معتقد است تیم فوتبال این باشگاه از ابتدای فصل از داوری آسیب زیادی دیده است و در بازی برابر ماشین‌سازی این تیم مساوی نکرده است بلکه دو امتیاز از این تیم گرفته‌اند.
مدیرعامل سپاهان: در دیدار با ماشین سازی دو امتیاز از ما گرفتند

مسعود تابش درباره افزودن چند رشته به باشگاه سپاهان هم‌چون والیبال، اظهار کرد: رشته والیبال رشته‌ای جذاب است که شخصاً علاقه زیادی به آن دارم. خوشبختانه این رشته در ابعاد بین‌المللی نیز حرف برای گفتن دارد.

او ادامه داد: با نظر مساعد مهندس عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه ما نسبت به راه‌اندازی رشته والیبال اقدام کردیم. البته بودجه ما برای امسال تعریف شده بود ولی قرار شد بودجه این رشته از سوی عظیمیان تأمین شود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان افزود: باشگاه به ناچار یک تیم در دسته یک لیگ والیبال راه‌اندازی کرد و تیم بدی نیست؛ اما انشاالله تلاش خواهیم کرد تا در آینده آن را تقویت کنیم. والیبال سابقه قوی در استان اصفهان داشته است اما چندسالی است که همانند گذشته نیست.

وی در ادامه گفت: باشگاه سپاهان وظیفه دارد تا در ارتباط با والیبال استان کمک کند تا این استان به شرایط خوب گذشته در رشته والیبال بازگردد. تعداد زیادی از ملی‌پوشان و بازیکنان نخبه والیبال از شهر اصفهان هستند و والیبال استان پتانسیل این که در آینده تیم خوبی داشته باشیم را دارد.

تابش درباره این که آیا این تیم در سطح انتظارات باشگاه بسته شده است یا خیر، خاطر نشان کرد: به دلیل اینکه در یک مدت زمان محدود که شاید بتوان گفت ۲۰ روز بود ما این تیم را جمع کردیم، تیم بدی نیست و امیدواریم در لیگ دسته یک نتایج خوبی بگیرند و به لیگ برتر راه پیدا کنند. به طور قطع این تیم را در آینده تقویت خواهیم کرد. همچنین به دنبال راه‌اندازی آکادمی والیبال خواهیم بود.

وی پیرامون تیم فوتبال سپاهان و بازی گذشته آن برابر ماشین‌سازی عنوان کرد: تیم فوتبال بسیار خوبی داریم و از عملکرد آن راضی هستیم. متاسفانه در بازی برابر ماشین‌سازی بحث داوری بسیار ما را اذیت کرد و پنالتی ۱۰۰ درصد و گل سالم ما گرفته نشد. واقعاً بابت این موضوع تعجب می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان ادامه داد: ما از ابتدای فصل در بحث داوری آسیب‌های زیادی دیده‌ایم. دو تیم تبریزی مالک آن یک نفر است و این موضوع غیرعادی است و من بابت این موضع تعجب می‌کنم. شرایط بسیار خاصی بود و ما نباید مساوی می‌کردیم و دو امتیاز از ما گرفتند.

او در پایان در خصوص تقویت تیم فوتبال در نیم فصل گفت: فهرستی از سوی قلعه‌نویی به ما ارائه نشده است اما ان‌شاءالله در این خصوص اقدام خواهیم کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3wxryd

اخبار مرتبطآخرین اخبار


قلعه نویی: نام بازیکنان مورد نظرمان را برای نقل و انتقالات زمستانی به باشگاه اعلام کرده ایم