تاریخ انتشار: 1402/02/08 12:01
صحبت‌های جنجالی ال‌چولو علیه حریف همشهری
کد خبر: 7171

سیمئونه: سبک فوتبال رئال از کیف پولش می‌آید!

صحبت‌های دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو، درباره رئال مادرید و منچسترسیتی خبرساز شده است.
سیمئونه: سبک فوتبال رئال از کیف پولش می‌آید!

دو باشگاه همسایه شهر مادرید، رئال و اتلتیکو، به عنوان دو رقیب سنتی پایتخت اسپانیا رابطه‌ای پرتنش دارند و این تنش به خصوص در میان هواداران دو تیم مشهود است. در چنین شرایطی هر اظهارنظری که از سوی مقامات رسمی دو باشگاه به خصوص سرمربی‌ها یا بازیکنان علیه تیم دیگر به زبان آورده شود بسیار جنجالی شده و واکنش‌های زیادی به دنبال خواهد داشت.

در تازه‌ترین از اظهارنظرهای جنجالی وابستگان یکی از دو تیم شهر مادرید علیه رقیب سنتی، دیه‌گو سیمئونه، سرمربی آرژانتینی اتلتیکو، به شکل مستقیم و بدون واسطه رئال را هدف گرفت و نه تنها سبک بازی و فوتبال این تیم بلکه فلسفه‌اش را زیر سوال برد.

منچسترسیتی هم از گزند صحبت‌های سیمئونه دور نماند و این مربی آرژانتینی از این باشگاه انگلیسی به عنوان باشگاه بدون تاریخ که تنها با پول هنگفت متولد می‌شود یاد کرد. احتمالا باید منتظر واکنش این باشگاه انگلیسی هم به صحبت‌های ال‌چولو باشیم.

اما صحبت‌های جنجالی سیمئونه چه بود؟ او بعد از تعریف و تمجید از باشگاه اتلتیکو به مناسبت صد و بیستمین سال تاسیس باشگاه اسپانیایی گفت:"آژاکس شیوه روشن و مشخصی برای فوتبال بازی کردن دارد. بارسا و یوونتوس و اتلتیکو هم همین‌طور. ولی رئال مادرید نه. فوتبال آنها بستگی دارد به اینکه در آن لحظه در تیم‌شان چه استعدادهایی داشته باشند. سبک بازی رئال را کیف پولش تعیین می‌کند. تیم‌هایی هستند مثل منچسترسیتی که ناگهان با پول متولد می‌شود و هیچ تاریخی ندارند".

حالا رسانه‌های اسپانیایی منتظر واکنش رئال مادرید به این صحبت‌های جنجالی سرمربی حریف همشهری هستند. در این شکی نیست که در آن سوی شهر مادرید کسی از شنیدن حرف‌های ال‌چولو خوشحال نخواهد شد.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3z8m63

اخبار مرتبطآخرین اخبار


دیه‌گو سیمئونه: بازی بزرگ، بازیکن بزرگ می‌خواهد/ بازی مقابل سویا مبنای قضاوتم درباره رئال نیست