تاریخ انتشار: 1401/08/04 18:44
کد خبر: 14771

چهارمین پیروزی پیکان و شکست سایپا

تیم‌های پیکان تهران و شهداب یزد در آغاز هفته ششم لیگ برتر مردان موفق به شکست حریفان خود شدند تا به چهارمین برد خود در این رقابت‌ها دست یابند.
چهارمین پیروزی پیکان و شکست سایپا

هفته ششم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز (چهارشنبه 4 آبان) قرار بود با هفت دیدار در شهرهای تهران، گنبد، ارومیه، اصفهان، آمل، رفسنجان و یزد پیگیری ‌شود که ناظر فنی دیدار دو تیم مس رفسنجان و نیان الکترونیک اجازه آغاز این مسابقه را نداد.

بر اساس گزارش سازمان لیگ فدراسیون والیبال، تیم مس رفسنجان اسناد تسویه حساب با بازیکنان و کادر فنی سال گذشته خود را به سازمان لیگ ارائه نکرده است و به همین دلیل اجازه بازی با نیان الکترونیک خراسان ندارد و نتیجه این دیدار به زودی اعلام خواهد شد.

در دیگر مسابقه این هفته تیم پیکان تهران در سالن فدراسیون میزبان پاس گرگان بود. پیکانی‌ها در این مسابقه سه بر صفر حریف خود را شکست دادند تا چهارمین برد خود در این فصل از رقابت‌ها را جشن بگیرند.

پاس گرگان در ست های اول تا سوم این مسابقه با امتیازهای 25 بر 21 ، 25 بر 12 و 25 بر 22 مغلوب شد و دومین ناکامی خود را تجربه کرد.

امیر طلوع‌کیان و بهروز جعفری ناظران فنی و داوری این مسابقه بودند که به مدت 88 دقیقه طول کشید. همچنین وحید پورکاشیان و اسماعیل رزقی داوران اول و دوم این دیدار بودند.

سالن شاهدیه یزد میزبان سومین مسابقه هفته ششم لیگ برتر مردان بود و شهداب یزد مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها میزبان نارنجی‌پوشان سایپا شد.

شهدابی‌ها در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 12 و 25 بر 20 سایپا را شکست دادند تا چهارمین برد خود را به دست آورند و 11 امتیازی شوند. سایپا تهران نیز با پذیرش پنجمین شکست فصل خود همچنان پنج امتیازی باقی ماند.

خلیل یگانه‌مجد، مسعود یزدان‌پناه، امید فولادی وندا و میثم پارسه به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری، داور اول و داور دوم، نظارت و قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند.

این دیدار که به مدت 75 دقیقه طول کشید، یک کارت زرد داشت و عادل غلامی بازیکن سایپا این کارت را دریافت کرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3z99az

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


حضور تماشاگران آزاد شد؟