تاریخ انتشار: 1402/02/01 17:54
کد خبر: 7495

جنگ دربی از نشست خبری شروع شد!

ریکاردو ساپینتو حاضر نیست برای نشست خبری قبل از دربی به ورزشگاه خانگی پرسپولیس برود.
جنگ دربی از نشست خبری شروع شد!

 از مدت‌ها قبل استقلال و پرسپولیس نشست‌های خبری قبل از مسابقات خود را در سازمان لیگ برگزار نمی‌کنند. با تصمیم بخش رسانه‌ای دو تیم، ریکاردو ساپینتو و یحیی گل‌محمدی همواره در بازی‌های خانگی خود در ورزشگاه تمرینی‌شان کنفرانس مطبوعاتی می‌گذارند.

این مسئله حالا در آستانه دربی دردسرساز شده و یک حاشیه جالب را به وجود آورده است. بر اساس قوانین برگزاری نشست خبری قبل از بازی برعهده باشگاه میزبان است. از این رو پرسپولیسی‌ها قصد دارند نشست خبری قبل از بازی را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کنند، اما این موضوعی نیست که به مذاق ساپینتو خوش بیاید.

جالب است که در بازی رفت هم استقلالی‌ها تصمیم گرفتند نشست خبری را در کمپ حجازی برگزار کنند و همین باعث شد تا یحیی گل‌محمدی به این کنفرانس نرود و حالا هم ساپینتو اعلام کرده برای نشست خبری قبل از بازی به ورزشگاه شهید کاظمی نمی‌رود.

ساپینتو قبل از بازی استقلال و پیکان نیز با توجه به میزبانی خودروسازان حاضر نشد برای نشست خبری به سازمان لیگ برود و حالا برای بازی با پرسپولیس نیز تصمیم مشابهی گرفته است.

در این شرایط به نظر می‌رسد نشست خبری یحیی گل‌محمدی قبل از دربی در شهید کاظمی باشد و احتمالا استقلالی‌ها به صورت مجزا نشست ساپینتو را در کمپ حجازی برگزار کنند. البته که سازمان لیگ باید در این خصوص اعمال نظر کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3zeqj3

اخبار مرتبطآخرین اخباربلیت‌های داربی رو به اتمام
بلیت فروشی دربی