تاریخ انتشار: 1402/02/22 23:19
کد خبر: 6323

خمس: فرقی نمی‌کند کجا بازی کنیم، سبک‌مان یکسان است/ عجیب است کارمان در خانه سخت می‌شود

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: فرقی نمی‌کند بازی داخل خانه و یا خارج از خانه باشد، سبک بازی‌مان یکسان است.
خمس: فرقی نمی‌کند کجا بازی کنیم، سبک‌مان یکسان است/ عجیب است کارمان در خانه سخت می‌شود

 پاکو خمس در نشست خبری بعد از پیروزی مقابل نساجی، اظهار داشت: وقتی در یک بازی مدام حمله می‌کنیم، طبیعی است که گاهی اوقات حریف ضدحمله بزند. اگر دقت داشتیم، نتیجه دیگری رقم می‌خورد و می‌توانستیم با اختلاف گل بیشتر نساجی را شکست دهیم.

وی با بیان اینکه ما با هواداران قوی‌تر هستیم، توضیح داد: طرفداران ما فوق‌العاده هستند، جو بی‌نظیری خلق کردند و آنها همواره با حمایت‌شان به ما کمک می‌کنند. من از متولیان امر درخواست دارم چمن ورزشگاه را برای فصل بعد تعویض کنند، چون بازی در این چمن برای فصل آینده امکان‌پذیر نیست.

خمس راجع به عملکرد سعید کریم آذر و نبود حامد پاکدل، گفت: سعید کریم آذر بازیکن بسیار خوب و آینده‌داری است. این بازیکن توانایی‌های خوبی دارد، اما نقاط ضعف هم دارد که باید آن را برطرف کنیم تا دقایق بیشتری بازی کند. حامد پاکدل در آخرین تمرین قبل از بازی، مشکل عضلانی داشت که نخواستم با استفاده از او ریسک کنم‌.

وی درباره تعویض صفا هادی، یادآور شد: تعویض صفا هادی ارتباطی به بازی بعدی ندارد. باتوجه به خلق موقعیت زیاد باید عباس‌زاده را به زمین آوردیم، چون فکر می‌کردیم این بازیکن می‌تواند از موقعیت‌های گلزنی استفاده کند. پس از تعویض صفا از آرش قادری در خط هافبک استفاده کردیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور با اشاره به بازی هفته آینده تیمش با استقلال در ورزشگاه آزادی، گفت: اگر طرفداران‌مان حضور پرشوری در بازی هفته آینده داشته باشند، خوشحال می‌شویم.

خمس با بیان اینکه «ما همواره فوتبال مالکانه انجام می‌دهیم.»، تأکید کرد: فرقی نمی‌کند بازی داخل خانه و یا خارج از خانه باشد، سبک بازی‌مان یکسان است. تیم‌ ما خیلی خوب کار کرد، نبض بازی را در دست داشت و اشتباه کمتری داشتیم. نساجی نیز پس از تعویض‌هایش در نیمه دوم، توپ را به خوبی حفظ می‌کرد.

وی در واکنش به صحبت‌های سرمربی نساجی مبنی بر اینکه خمس بهترین مربی اسپانیایی است، اظهار داشت: از ایشان تشکر می‌کنم، اما فکر می‌کنم اغراق کرده است. امیدوارم سرمربی نساجی در فوتبال ایران موفق شود. ایشان مربی بسیار خوبی است که اگر زمان کافی را داشته باشد، می‌تواند به فوتبال ایران کمک کند.

خمس در مورد بی‌دقتی بازیکنان در زدن ضربات آخر، خاطرنشان کرد: فکر نمی‌کنم این موضوع به مسائل روحی و روانی ارتباط داشته باشد، چرا که تیم ما شرایط خوبی دارد.

وی ادامه داد: برخی روزها توپ‌ها گل نمی‌شود. اینکه ما در بازی‌های خارج از خانه با اختلاف گل پیروز می‌شویم، ولی کارمان در بازی‌های خانگی کمی سخت می‌شود، اتفاق عجیبی است. بازیکنان باید به جو ورزشگاه عادت کرده و خودشان را با شرایط وفق دهند. ایجاد موقعیت سخت است که به خوبی خلق موقعیت می‌کنیم، ولی در زدن ضربات آخر بی‌دقت هستیم که باید بیشتر تمرین کنیم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3zmnz2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


پاکو خمس معادلات لیگ را بهم زد/ او 2مربی پرتغالی و یک ایرانی را به جان هم انداخت!