تاریخ انتشار: 1402/02/17 18:56
کد خبر: 6671

اعتراف جنجالی وحید امیری پس از دیدار پرسپولیس و پیکان | استقلالی ها حق دارند؟

کاپتیان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما به دور از هرگونه حاشیه و فشار‌های موجود وارد زمین مسابقه می شویم.
اعتراف جنجالی وحید امیری پس از دیدار پرسپولیس و پیکان | استقلالی ها حق دارند؟

وحید امیری کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره  اینکه به نظر می‌رسد اگر  این تیم در این فصل به قهرمانی برسد، لذت بیشتری از قهرمانی‌های قبلی با توجه به حواشی اخیر دارد، اظهار کرد: هنوز برای قهرمانی چیزی مشخص نیست. بازی به بازی فکر می‌کنیم و دیدار بعدی ما نیز با گل‌گهر است. سعی می‌کنیم یک بازی خوب که همراه با کسب ۳ امتیاز باشد، انجام بدهیم. به تیم خوب پیکان تبریک می‌گویم که با این جوانان ۱۹ و ۲۰ ساله، واقعا ما را اذیت کردند.

او افزود: می‌توانستیم خیلی زودتر به گل برسیم. در نیمه اول شرایط خیلی بهتر و موقعیت‌های بیشتری داشتیم. مهم کسب ۳ امتیاز بود که خدا را شکر به آن رسیدیم. می‌دانیم بازی‌های بعدی به مراتب سخت‌تر است. امیدوارم خدا کمک کند تا بتوانیم به هدف برسیم.

کاپیتان پرسپولیس درباره تاثیر حواشی قبل بازی روی عملکرد این تیم، بیان کرد: من درمورد این قضایا صحبت نمی‌کنم، اما موضوع مربوط به ما این است هر وقت وارد زمین شویم، به دور از هرگونه حاشیه و فشار‌های موجود، سعی داریم وظیفه اصلی‌مان که بازی کردن و کسب امتیاز است، انجام بدهیم.

امیری درباره  اعتراض باشگاه پیکان درمورد میزبانی‌شان در ورزشگاه آزادی، گفت: درمورد این حواشی صحبت نمی‌کنم و اگر بحث فنی دارید، صحبت می‌کنم.  

او درباره  احتمال دبل قهرمانی پرسپولیس در این فصل گفت: به نظر من هنوز خیلی زود است، اما تمام تلاش خود را می‌کنیم.

هافبک پرسپولیس درباره افزایش چالش‌ها در لیگ برتر، عنوان کرد: زیبایی فوتبال به همین کری‌خوانی‌ها و صحبت‌ها است. اگر این مسائل نباشد، روحیه فوتبال مرده می‌شد، اما با این اتفاقات روح به فوتبال بازگشته و همه کری می‌خوانند و فشار می‌آورند. امیدوارم تیمی که واقعا لیاقت دارد قهرمان شود.

امیری درباره اینکه از معدود دفعاتی بود که هواداران پرسپولیس را از دقیقه یک به دور از حواشی این تیم را تشویق کردند و در نهایت با صبر آن‌ها، توانستند پیکان را ببرند، اظهار کرد: این به شعور هواداران بازمی‌گردد که ما را درک می‌کنند و می‌دانند اکنون باید از دقیقه یک تا ۹۰ به ویژه در این دیدار‌هایی که فشارش خیلی بالا است، پشت ما باشند. حتی اگر زود گل نزنیم، مهم کسب ۳ امتیاز است و باید ما را تشویق کنند تا این امتیاز‌ها را به دست آوریم.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا وضعیت مالی باشگاه خوب است، گفت: هنوز نه. اکنون ۲ بازی دیگر باقی مانده و حدود ۶۰ درصد دریافتی داشته‌ایم که تقریبا مشابه استقلال است.

 
 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3zzen3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


پرسپولیس ۲ - پیکان ۰/ پیروزی شاگردان گل محمدی در روز گلزنی ستاره تازه‌ وارد و مهاجم گل نزن!