تاریخ انتشار: 1402/05/04 09:49
کد خبر: 2048

گزینه یحیی برای دفاع چپ مشخص شد

سرمربی پرسپولیس یکی از گزینه‌های معرفی شده برای پست مدافع چپ را مورد تایید قرار داده است.
گزینه یحیی برای دفاع چپ مشخص شد

با توجه به اینکه یحیی گل محمدی قصد ندارد از وحید امیری در پست مدافع چپ استفاده کند،پرسپولیس در این پست علی نعمتی و محمد مهدی احمدی جوان را در اختیار دارد. از همین رو یحیی می‌خواهد یک مدافع چپ خارجی را به ترکیب تیمش اضافه کند.

برخلاف صحبت‌های درویش که اعلام کرد این باشگاه برنامه‌ای برای خرید مدافع چپ ندارد، یحیی گل محمدی اصرار دارد تا یک مدافع چپ خارجی به خدمت بگیرد. از همین رو گزینه‌های مختلفی طی روزهای گذشته به یحیی و دستیارانش معرفی شدند. از بین گزینه های معرفی شده، یک بازیکن تا این لحظه مورد تایید قرار گرفته و احتمالا مذاکره برای جذب این بازیکن به زودی آغاز خواهد شد. اما این بازیکن کیست؟

  • بیشتر بخوانید:

آتش بازی یحیی در نقل و انتقالات ؛ زوج رویایی در خط حمله پرسپولیس

کاپیتان امیدوار کننده/ حساب ویژه‌ی یحیی روی مرد مازندرانی

شوهرم در خانه دوربین کار گذاشته بود / 11 سال است مجازات می شوم و...

طبق شنیده های ما سایدو ابراهیم مدافع ۲۲ ساله کامرونی مدنظر یحیی گل محمدی قرار گرفته است. این بازیکن چپ پا که به طور تخصصی در پست مدافع چپ بازی می کند، عضو تیم ملی زیر ۲۳ سال کامرون است و به تازگی برای تیم ملی این کشور هم به میدان رفته است.

ابراهیم ۱۸۰ سانتی‌متری در لیگ کامرون بازی می‌کند و پرسپولیس برای گرفتن او باید مبلغی را به این باشگاه کامرونی پرداخت کند. این بازیکن همچنین در رده‌های پایه هم برای تیم ملی کشورش به میدان رفته است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/455po4

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


اوضاع بد برای گل‌محمدی/ پرسپولیس آخرین تیم نقل و انتقالات