تاریخ انتشار: 1402/05/10 14:09
کد خبر: 1748

پاری‌سن‌ژرمن در تدارک شکایت از رئال مادرید به فیفا

قهرمان لوشامپیونه فرانسه قصد دارد از رئال مادرید به اتهامی که اثبات آن آسان نخواهد بود شکایت کند.
پاری‌سن‌ژرمن در تدارک شکایت از رئال مادرید به فیفا

طبق ادعای نشریه تلگراف انگلیس، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به‌طور جدی در تدارک شکایت از باشگاه رئال مادرید به فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) است.

دلیل این تصمیم ناصر الخلیفی و همکارانش در پاریس برای شکایت از رئالی‌ها ماجرای خودداری کیلیان امباپه از تمدید قراردادش با PSG و همچنین تأکید بر ماندن در پارک‌دو‌پرنس تا پایان قراردادش برای دریافت پادادش وفاداری 80 میلیون یورویی و پس از آن رفتن به رئال مادرید به‌عنوان بازیکن آزاد است که ضرر مالی سنگینی به قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه خواهد زد.

طبق قانون پاریسی‌ها به هیچ عنوان نمی‌توانند بازیکن خود را که هنوز یک سال دیگر قرارداد دارد، مجبور به رفتن یا تمدید قرارداد کنند، اما این باشگاه مدعی است که رئال مادرید در حالی که امباپه هنوز با طرف فرانسوی قرارداد داشته به‌صورت غیرقانونی با او وارد مذاکره شده است و به همین دلیل هم قصد دارد از تیم پایتخت اسپانیا شکایت کند.

به باور ناصر الخلیفی باشگاه رئال مادرید و امباپه با یکدیگر به‌صورت پنهانی توافق کرده‌اند که در صورت انتقال این بازیکن به سانتیاگوبرنابئو به‌عنوان بازیکن آزاد، پاداشی 160 میلیون یورویی به او و خانواده‌اش اختصاص پیدا کند.

مطابق مقررات فیفا که استناد PSG هم به آن است، امباپه تا روز نخست ماه ژانویه سال 2024 اجازه ندارد با هیچ تیم دیگری مذاکره کند. اثبات این ادعا برای پاریسی‌ها آسان نخواهد بود و با این حال این باشگاه قصد دارد از رئال مادرید به فیفا شکایت کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/455qm4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


اسامی ۱۲ تیم صعود کرده به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا/ ۴ تیم باقی مانده‌اند