تاریخ انتشار: 1402/03/03 22:25
کد خبر: 5700

مهدی‌پور: هر تیمی جای استقلال بود، از هم پاشیده بود

هافبک استقلال معتقد است هر تیمی مشکلات مالی این باشگاه را داشت، در هیچ یک از مسابقات برای قهرمانی تلاش نمی‌کرد.
مهدی‌پور: هر تیمی جای استقلال بود، از هم پاشیده بود

مهدی مهدی‌پور درباره برتری 4 بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی مازندران که با صعود آبی‌پوشان به فینال جام حذفی همراه بود، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی بی‌نظیری بود و شرایط ایده‌آلی در دفاع و حمله داشتیم. به هواداران و مربیان تبریک می‌گویم و امیدوارم با ارائه بازی بی‌نظیری در فینال، جام را به هواداران تقدیم کنیم.

وی با اشاره به کارت زرد خود در این مسابقه که منجر به محرومیت او از فینال شد، تصریح کرد: متأسفانه در فینال بازی نمی‌کنم و از این بابت خیلی ناراحت هستم. به نظرم آن صحنه کارت زرد داشت.

هافبک استقلال در مورد وضعیت مالی این باشگاه بیان کرد: ظرف هفت ماه اخیر دریافتی نداشتیم و از لحاظ مالی، شرایط بر ما خیلی سخت گذشت. هر تیمی جای استقلال بود، کارش به اینجا نمی‌رسید و تاکنون از هم پاشیده بود. هواداران باید به اعضای تیم استقلال افتخار کنند. هیچ تیمی نیست که هفت ماه پول نگیرد و بازیکنان و مربیانش اینگونه برای شادی دل هواداران تلاش کنند.

مهدی‌پور که آخرین بازی خود را در فصل 1402-1401 سپری کرد، در مورد عملکردی که در این فصل داشت، گفت: جز هشت هفته‌ای که مصدوم بودم، فصل خوبی را پشت سر گذاشتم؛ به‌ویژه ظرف بازی‌های اخیر که شرایط ایده‌آلی داشتم. تا جایی که توانستم، به استقلال کمک کردم و خیلی دوست داشتم در فینال هم بازی کنم که این اتفاق نیفتاد.

وی درباره سرنوشت خود برای فصل آینده لیگ برتر فوتبال خاطرنشان کرد: من با باشگاه قرارداد دارم و اگر لایق باشم، فصل آینده هم در خدمت تیم استقلال خواهم بود.

هافبک استقلال در مورد پارگی رباط صلیبی رضا میرزایی عنوان کرد: او بچه فوق‌العاده خوبی است و امیدوارم هر چه سریع‌تر به میادین بازگردد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/458yx4

اخبار مرتبطآخرین اخبارخط و نشان مجیدی برای پرسپولیس؛ در جام حذفی از دست استقلال در نمی روید!

ساپینتو در انتظار کلاسیک‌ترین مسابقه تاریخ جام حذفی!
به بهانه نهمین تقابل استقلال و ملوان