تاریخ انتشار: 1402/02/26 09:54
کد خبر: 6124

زمان بلیت فروشی بازی پرسپولیس مشخص شد

تعداد و جایگاه تماشاگران پرسپولیس مقابل نساجی مشخص شد.

زمان بلیت فروشی بازی پرسپولیس مشخص شد

در جلسه‌ای با حضور ایزد سیف‌الله‌پور، مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران، مسئولان ورزش استان و سازمان لیگ در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر، هماهنگی‌های مربوط به دیدار نساجی و پرسپولیس در این ورزشگاه انجام شد.

در این جلسه مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران مخالفت خود را با حضور هواداران پرسپولیس در ضلع غربی اعلام کرد و طبق قانون تماشاگران پرسپولیس در سکوی پشت نیمکت تیم‌شان خواهند نشست.

همچنین طبق مصوبه شورای تامین استان مازندران مجوز حضور ۶ هزار هوادار در دیدار نساجی مازندران و پرسپولیس در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر صادر شده است.

از این میزان، طبق قانون ۹۰ درصد «۵۴۰۰ بلیت» متعلق به هواداران نساجی مازندران و ۱۰ درصد «۶۰۰ بلیت» متعلق به هواداران پرسپولیس است.

همچنین جایگاه پشت نیمکت مهمان مختص تماشاگران پرسپولیس است و ورودی آنها به ورزشگاه از درب جدید خیابان جویبار خواهد بود.

درب ورزشگاه دو ساعت پیش از آغاز بازی، باز می‌شود و تدابیر انتظامی و امنیتی مضاعفی برای این دیدار تدارک دیده شده و لذا توصیه این است، هوادارانی که موفق به تهیه بلیت نشده‌اند، از هرگونه اجتماع و ازدحامی اجتناب نمایند.

بلیت‌فروشی این دیدار از شامگاه سه‌شنبه در سامانه «فوتبال تیکت» انجام خواهد شد.

با تدابیر مدیریت و معاونت فرهنگی باشگاه نساجی مازندران، مکانیزم خرید بلیت به نحوی از سوی گروه فنی سامانه طراحی شده است که هر هواداری از نساجی که در طول فصل اخیر، یک‌بار بلیت الکترونیکی خریداری کرده، می‌تواند برای این دیدار نیز بلیت تهیه کند.

کد ملی‌های هواداران نساجی که از ابتدای فصل، بلیت الکترونیکی تهیه نموده‌اند، در این سامانه ثبت است.

با این شرایط و مدیریت صحیح از سوی باشگاه نساجی مازندران، سهمیه بلیت هواداران نساجی مورد سؤاستفاده قرار نخواهد گرفت.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/45gkd3

اخبار مرتبطآخرین اخباراتفاقی عجیب برای بازی نساجی – پرسپولیس