تاریخ انتشار: 1400/10/11 13:01
کد خبر: 27800

باشگاه استقلال: آجورلو پیشنهاد حضور باران چشمه در پرسپولیس را مطرح نکرده است

باشگاه استقلال ادعای گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس را تکذیب کرد.
 باشگاه استقلال: آجورلو پیشنهاد حضور باران چشمه در پرسپولیس را مطرح نکرده است

سردار مهرعلی باران چشمه روز گذشته (جمعه) در مصاحبه‌ای گفت که مدیرعامل باشگاه استقلال، پیشنهاد حضور او در پرسپولیس را مطرح کرده و گفته است که به او در این جایگاه کمک خواهد کرد.

در پی این اظهارات، باشگاه استقلال اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

«در پی مصاحبه آقای باران چشمه که موجب سوءبرداشت و انتساب یک موضوع نادرست به مدیرعامل باشگاه استقلال شده، ارائه توضیحات زیر لازم است:

جناب آقای آجورلو نه مداخله‌ای درباره معرفی گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس داشته و نه پیشنهادی به آقای باران چشمه مبنی بر مدیریت این باشگاه مطرح کرده است؛ بلکه اساساً تمرکز خود را بر مسائل باشگاه استقلال قرار داده‌اند.

درباره آنچه از قول آقای باران چشمه گفته شده، باید به چند نکته اشاره شود؛

آقای باران چشمه طی تماسی در روز دوشنبه، خواستار ملاقات حضورى با مدیرعامل باشگاه استقلال شدند که منجر به برگزارى نشست مشترک شامگاه سه‌شنبه گذشته گردید.

ایشان در این جلسه بیان نمودند که پس از پیشنهاد مسئولان مربوطه به ایشان جهت پذیرش مسئولیت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس، کلیه مراحل و اقدامات لازم حتى دریافت موافقت مسئولان ذی‌ربط جهت دریافت حکم مدیرعاملى را طی کردند و از آقای آجورلو خواستند تا پیرامون این موضوع مشورت بدهند. به این جهت که گویا دوستانی به ایشان توصیه کردند که حتماً به واسطه پیچیدگی‌ها و دشواری‌های مدیریت در استقلال و پرسپولیس با آقای آجورلو مشورت نمایید.

لذا انتساب اینکه آقای آجورلو، آقای باران چشمه را به‌عنوان مدیرعاملی پرسپولیس معرفی کرده، نادرست و خلاف واقعیت است.

در این گفت‌وگو، مدیرعامل باشگاه استقلال بدون مداخله در امور غیرمرتبط، از آنجا که کار مدیریت ایشان را بنا به گفته‌های خودشان (آقای باران چشمه) قطعی دانستند، برای وی آرزوی موفقیت کردند و هیچ دخل و تصرفى در این موضوع و فرآیند آن نداشته‌اند.

بنابراین به نظر می‌رسد که از صحبت‌های آقای باران چشمه سوءبرداشت شده و ذکر این نکته لازم است که تمرکز آقای آجورلو بر مسائل باشگاه استقلال است و طبیعتاً ورودى به مسائل غیرمرتبط نداشته‌اند.

باشگاه استقلال بدون توجه به جوسازی رقبا، با توکل به خداوند کریم و با حمایت هواداران عزیز و تلاش کادر فنی و بازیکنان با قدرت به مسیری که در پیش گرفته با آرامش و متانت ادامه خواهد داد».

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/45rqjo

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


غیبت 2 بازیکن در جلسه آجورلو با بازیکنان استقلال/ مجیدی قطعا به سازمان لیگ نمی رود

پیشنهاد وسوسه انگیز مدیرعامل استقلال به سازمان لیگ
آجورلو: پیشنهاد من به سود همه باشگاه‌های لیگ است