تاریخ انتشار: 1402/05/22 09:12
کد خبر: 1172

شاگردان نکونام به دنبال رکوردشکنی

استقلال در حالی مقابل ملوان قرار می گیرد که اگر آبی پوشان در این بازی ۲ گل به ثمر برسانند به عدد هزار گل در تمام ادوار لیگ برتر خواهند رسید.
شاگردان نکونام به دنبال رکوردشکنی

پنج‌شنبه هفته جاری استقلال در ورزشگاه خانگی دومین بازی فصل را برگزار خواهد کرد. این بازی میان استقلال و ملوان برگزار خواهد شد و با توجه به بردی که استقلال در هفته اول در آبادان به دست آورده، پیش‌بینی می‌شود که آبی‌های پایتخت بتوانند در بازی با ملوان نیز دست کم به ۳ امتیاز دست یابند.

این‌که استقلال در این بازی قادر به زدن دو گل باشد دور از دسترس نخواهد بود و ممکن است استقلال با زدن ۲ گل و یا بیشتر از میدان خلاص شود. حسن به ثمر رساندن ۲ گل و یا بیشتر در این بازی این است که اگر تیم جواد نکونام به این مهم دست یابد، با به ثمر رساندن ۲ گل به عدد هزار گل زده در تمام ادوار لیگ برتر دست خواهد یافت و اگر بیش از ۲ گل بزند، از هزار گل عبور خواهد کرد.

بدون شک نام بازیکنی که زننده هزارمین گل استقلال در لیگ برتر باشد، در تاریخ این باشگاه جاودانه خواهد ماند و باید دید قرعه شانس به کدام یک از بازیکنان خواهد افتاد تا زننده هزارمین گل تاریخ این باشگاه باشد.

آبی‌ها در لیگ نوزدهم با پیروزی برابر تراکتور در ورزشگاه یادگار امام تبریز، به نخستین تیمی تبدیل شده بودند که در رقابت‌های لیگ برتر بیش از هزار امتیاز را کسب می‌کنند و حالا آن‌ها می‌توانند با به ثمر رساندن ۲ گل در دیدار با ملوان، در زمینه گل‌های زده نیز به این عدد جذاب و فراموش‌نشدنی برسند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/45rqm2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


نقشه جدید نکونام و استقلال در کمپ محبوب کیروش