تاریخ انتشار: 1402/02/19 12:55
کد خبر: 6572

مطرح شدن یک نام جدید برای سرمربیگری تیم فوتبال امید؛ افشین قطبی!

در جلسه مسئولان فدراسیون فوتبال برای انتخاب سرمربی تیم امید، نام سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی بزرگسالان برای هدایت این تیم به میان آمده است.
مطرح شدن یک نام جدید برای سرمربیگری تیم فوتبال امید؛ افشین قطبی!

ماجرای انتخاب سرمربی تیم فوتبال امید همچنان ادامه دارد و شب گذشته نیز جلسه‌ای با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون، مهدی محمدنبی دبیرکل و حبیب کاشانی مدیر تیم امید برگزار شد.

موضوع مهم این است که هنوز جمع‌بندی نهایی صورت نگرفته است. قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی که شب گذشته به صورت تصویری دقایقی در جلسه حضور داشت، روی انتخاب مجتبی حسینی سرمربی تیم پیکان تأکید ویژه‌ای دارد. این در شرایطی است که حسینی، گزینه کاشانی نیست و او ابتدا روی مهدی تارتار نظر داشت اما گفته می‌شود شب گذشته نام جدیدی از سوی وی مطرح شد و آن هم افشین قطبی بود.

کاشانی تجربه کار با قطبی در پرسپولیس را دارد و این تیم در آن سال عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورد. قطبی که مدتی هم سرمربی تیم ملی و فولاد خوزستان بود به عنوان گزینه جدید سرمربیگری تیم امید مطرح شده است.

هر چند نبی در پایان جلسه شب گذشته گفت که سرمربی تیم امید از مربیان شاغل در لیگ برتر است - شما بخوانید مجتبی حسینی-  اما همچنان در این باره اختلاف نظر وجود دارد و باید دید در صورت این انتخاب کاشانی به فعالیتش در تیم امید ادامه خواهد داد یا خیر.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/45w8m4

اخبار مرتبطآخرین اخبارتولد دوباره هافبک پرسپولیس با امیر قلعه‌نویی (عکس)
از جدایی تا دعوت به لیست تیم ملی؛

سرمربی تیم ملی تا 20 اسفند معرفی می‌شود
ترجیح ما یک چهره داخلی است اما...