تاریخ انتشار: 1401/10/01 22:07
پس از عملکرد ضعیف دله آلی برابر تیم دسته سومی
کد خبر: 12548

روزهای تاریک ستاره انگلیسی: او در ترکیه هو شد!

عملکرد ضعیف دله آلی باعث شد او در دقیقه 30 دیدار با یک تیم دسته سومی، تعویض شده و از سوی هواداران هو شود.
روزهای تاریک ستاره انگلیسی: او در ترکیه هو شد!

دله آلی که روزگاری برای تاتنهام و تیم ملی انگلیس به میدان می رفت، روزهای خوبی را سپری نمی کند. او پس از تنها 30 دقیقه حضور در میدان و شکست نیم ساعته برابر تیمی از دسته سوم، تعویض شد.

این بازیکن نامدار که برای بازگشت به روزهای اوج خود راهی فوتبال ترکیه شد تا بلکه بتواند با درخشش در ترکیب بشیکتاش، یک بار دیگر در سطح اول فوتبال اروپا به میدان برود، از سوی هواداران این تیم هو شد.

ملی پوش 26 ساله و سابق تاتنهام و انگلیس، پس از سپری کردن یک دوره ضعیف در اورتون، تابستان امسال به غول ترکیه پیوست. او در دومین بازی خود در لیگ ترکیه، برای بشیکتاش گلزنی کرد و سپس به دلیل مصدومیت از ناحیه ران، 2 بازی تیمش را از دست داد.

از آن زمان به بعد، همه چیز برای این بازیکن که در فینال لیگ قهرمانان 2019 به میدان رفته، در سراشیبی بوده است. او در پنج بازی خود در سوپر لیگ و قبل از تعطیلات جام جهانی، موفق به زدن گل یا ثبت پاس گل نشد.

سپس، در بازگشت دله آلی به زمین مسابقه، او در دیداری از مسابقه جام حذفی و مقابل تیم دسته سوم سانلیورفاسپورت، در دقیقه 30 تعویض شد.  به نظر می رسید که تماشاگران بشیکتاش او را در حالی که از زمین خارج می شد، هو می کردند.

شنول گونش که هدایت بشیکتاش را برعهده دارد، گدسون فرناندز را به جای دله آلی به زمین فرستاد. در زمان تعویض‌ها، بشیکتاش با نتیجه 2-0 عقب بود و به نظر می‌رسید که یک شگفتی خیره‌کننده در راه باشد.

اما یک رقابت جذاب و دیدنی، با کامبک فوق العاده بشیکتاش در نیمه دوم همراه شد و یاران دله آلی توانستند شرایط را تغییر دهند و با نتیجه چهار بر دو به پیروزی رسیدند.

 

id1erv3s

جنک توسون، بازیکن سابق اورتون و یک بازیکن اسبق دیگر از تاتنهام یعنی ژرژ کوین انکودو در این بازی موفق به گلزنی شدند. گل چهارم را نیز وخهورست، ستاره هلند در جام جهانی به ثمر رساند.

این در حالی است که آلی اخیراً توسط جیحون کازانچی، مدیر ورزشی بشیکتاش به دلیل عملکرد ضعیفش مورد انتقاد قرار گرفت. کازانچی به TRT Spor گفت: هیچکس نمی تواند پاسخ دهد که آیا دله آلی در حال حاضر می تواند وضعیت را تغییر دهد یا خیر. او خیلی سخت کار می کند. او بازیکنی است که سه سال پیش ارزشش به 100 میلیون یورو (87 میلیون پوند) رسید. ولی او سقوط کرد.

او گفت: دله آلی به شدت تمرین می کند. قبل از امضای قرارداد، با او مذاکرات فشرده ای داشتیم. شنول [گونش] به خاطر بازگرداندن بازیکنان زیادی که دوران حرفه ای شان رو به افول بوده، مشهور است. ما امیدواریم که او در نیم فصل دوم بهتر شود.

گونش سرمربی بشیکتاش نیز اعتراف کرد که آلی "ناامیدکننده" بوده است و همانطور که اوایل فصل گفت: انتظاراتی که از دله آلی داریم هنوز برآورده نشده است. پیشرفت سایر بازیکنان را دیدیم،  اما هنوز این موضوع را در دله آلی لمس نکرده ایم. اجازه دهید در مورد دله آلی به عنوان یک بازیکن صحبت نکنیم، اما او از نظر کارایی پایین تر از حد انتظار است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/45ylm3

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


دله آلی خواهان پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن شد