تاریخ انتشار: 1401/06/22 14:17
کد خبر: 16427

حق‌وردی: پیشنهاد تراکتور هر بازیکنی را وسوسه می‌کند

مدافع میانی تیم فوتبال تراکتور تبریز تمایل داشته در کشور آذربایجان بماند، اما پیشنهاد این باشگاه تبریزی او را برای بازگشت به لیگ برتر وسوسه کرده است.
حق‌وردی: پیشنهاد تراکتور هر بازیکنی را وسوسه می‌کند

حجت حق‌وردی درباره بازی تراکتور برابر صنعت نفت که منجر به کسب دومین برد پیاپی سرخپوشان تبریزی شد، گفت: بعد از برد برابر آلومینیوم اراک باید این بازی خانگی را هم می‌بردیم تا بابت امتیازهایی که از دست دادیم کمی جبران مافات کنیم. بازی با صنعت نفت هم سخت بود و آنها آمده بودند تا حداقل امتیاز را در تبریز بگیرند به همین دلیل عقب کشیده بودند و چشم به ضدحملات داشتند. با این حال ما فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و باید زودتر به گل می‌رسیدیم، ولی جای شکرش باقی است که در ثانیه‌های آخر گل زدیم تا هواداران را خوشحال کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «چرا تراکتور در چهار بازی ابتدایی نتیجه نگرفت؟»، تصریح کرد: تراکتور از لحاظ بازیکن و مربی با تغییرات نسبتاً زیادی مواجه شد و به همین دلیل نیاز به زمان داشتیم تا بیشتر هماهنگ شویم و سرمربی جدید هم تفکراتش را در تیم پیاده کند. خوشبختانه بازی به بازی وضعیت بهتر و دو برد پیاپی باعث شد تا از آن شرایط سخت فاصله بگیریم. امیدوارم بعد از تعطیلی لیگ برتر هم این روند خوب را ادامه دهیم.

مدافع میانی تیم فوتبال تراکتور تبریز در مورد اینکه چرا لیگ آذربایجان را ترک کرد، اظهار داشت: واقعیت این است که می‌خواستم در فوتبال آذربایجان بمانم، ولی پیشنهاد تراکتور هر بازیکنی را وسوسه می‌کند. تراکتور یک تیم محبوب و پرطرفدار است و خوشحالم که پیراهن این تیم را بر تن می‌کنم. امیدوارم یک فصل خوب را برای هواداران رقم بزنیم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4886xm

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


مشخص شدن حریفان تدارکاتی پرسپولیس در فیفادی