تاریخ انتشار: 1401/04/31 09:11
کد خبر: 19003

اسکوچیچ در بن بست قرار گرفته/فدراسیون فوتبال باید پشت سرمربی باشد

کارشناس فوتبال با بیان اینکه بازگشت دوباره اسکوچیچ به این مربی ضربه زد، گفت: او در مقابل معترضان در بن بست قرار گرفته است.

اسکوچیچ در بن بست قرار گرفته/فدراسیون فوتبال باید پشت سرمربی باشد

مهدی فنونی زاده در خصوص وضعیت تیم ملی ایران گفت: متأسفانه فوتبال ما مدتی است بی در و پیکر شده. فدراسیون بدون رئیس به کار خود ادامه می‌دهد و همین اتفاقات باعث می‌شود شاهد روزهای بدی در فوتبالمان باشیم.

وی ادامه داد: اسکوچیچ را برکنار کردند به امید اینکه مربی بهتری جانشین او شود اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد و دوباره سرمربی معزول را به تیم ملی بازگرداندند و حالا شرایط برای اسکوچیچ سخت‌تر شده است.

کارشناس فوتبال در ادامه گفت: لازم است در این روزهای حساس مدیریت قوی در فوتبال ما حاکم شود. قبل از اینکه اسکوچیچ از کار برکنار شود تعدادی از بازیکنان نمی‌خواستند او سرمربی تیم ملی بماند و نسبت به عملکرد او معترض بودند. حالا او بازگشته و باید ببینیم با معترضان چگونه برخورد می‌کند. آیا آنقدر قدرت دارد که آنها را کنار بگذارد یا نه، مجبور است با آنها کنار بیاید. سرمربی تیم ملی در مقابل معترضان در یک بن بست قرار گرفته و نمی‌داند با آنها چه باید بکند.

وی در مورد تغییر در تیم ملی و اینکه چه راهکاری وجود دارد تا تیم ملی بتواند در جام جهانی موفق باشد، گفت: به نظر من فوتبال ملی کشورمان به یک خرد جمعی نیاز دارد. فدراسیون فوتبال باید با قدرت در کنار سرمربی بماند. اگر چنین اتفاقی نیفتاد کار برای اسکوچیچ هر روز سخت و سخت‌تر خواهد شد و با توجه به اینکه او کلاً مدیریت قوی ندارد به طور حتم هم اسکوچیچ و هم فوتبال ما ضربه شدیدی خواهند خورد بنابراین بهتر است دو ایرانی باتجربه به عنوان دستیار کنار او باشند تا آنها بتوانند شرایط را برای اسکوچیچ تغییر دهند.

فنونی زاده در پایان و در پاسخ به این سوال که چه کسی شایستگی ریاست فدراسیون فوتبال را دارد، گفت: فدراسیون فوتبال ما نیاز به فردی دارد که مدیریت قوی و آگاهی از فوتبال داشته باشد. کسی که بتواند در کنار شناخت از فوتبال، با یک مدیریت قوی و داشتن همکاران شناخته شده در فوتبال وضعیت را از این شرایط بحرانی خارج کرده و آرامش را به فوتبال بازگرداند. فوتبال ما روزهای سختی را سپری می‌کند و همه باید امیدوار باشیم که تا قبل از جام جهانی شرایط تغییر پیدا کرده و تیم ملی کشورمان بتواند در جام جهانی موفق باشد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/488rwk

اخبار مرتبطآخرین اخبار


حق اسکوچیچ است که روی نیمکت تیم ملی بنشیند/ اصلاً وظیفه بازیکن نیست که در مورد سرمربی تیم ملی نظر بدهد