تاریخ انتشار: 1397/05/19 14:17
کد خبر: 135075

هافبک یوونتوس به لیگ برتر پرتغال رفت

بازیکن ایتالیایی خط میانی بانوی پیر فصل آینده در لیگ برتر پرتغال توپ خواهد زد.
هافبک یوونتوس به لیگ برتر پرتغال رفت

مدیر برنامه‌های استفانو استورارو، هافبک تیم فوتبال یوونتوس اعلام کرد که این بازیکن ایتالیایی به تیم اسپورتینگ لیسبون پرتغال ملحق خواهد شد.

او به سایت توتویووه گفت: استفانو صبح امروز به لیسبون می‌رود. او به عنوان بازیکن قرضی راهی این تیم می‌شود. اینکه ما با تیم واتفورد و چند تیم انگلیسی دیگر مذاکره داشتیم هم صحت دارد. او چند مشتری ایتالیایی هم داشت و خوشحال کننده است که می‌بینیم او اینقدر طرفدار دارد. بعد از تقریباً 4 سال حضور در یوونتوس او به عنوان یک بازیکن نیاز داشت که وارد مرحله‌ جدیدی شود و برای بازیکنی مانند او همه چیز در داشتن فرصت بازی خلاصه می‌شود.

مدیر برنامه‌های استورارو ادامه داد: داشتن فرصت بازی به شما امکان افزایش اعتماد به نفس‌تان را می‌دهد و تصمیم استورارو برای رفتن به خارج از ایتالیا هم به پخته‌تر شدن او کمک می‌کند. مقصد بعدی او می‌توانست انگلیس، اسپانیا یا پرتغال باشد و او اسپورتینگ را انتخاب کرد. قطعاً صحبت‌های کریستیانو رونالدو درباره اسپورتینگ و فوتبال پرتغال در تصمیم او تأثیرگذار بوده است.

در همین حال نشریه توتواسپورت نوشته است که کلودیو رانیری، سرمربی ایتالیایی سابق لسترسیتی ممکن است راه استوراروی 25 ساله را در پیش بگیرد و به اسپورتینگ لیسبون ملحق شود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/48boxl

اخبار مرتبطآخرین اخبار


سرمربی اسپورتینگ لیسبون هدایت الهلال عربستان را برعهده گرفت