تاریخ انتشار: 1401/12/23 22:40
کد خبر: 9227

رمق آخر ستاره سابق؛ می‌خواهم در رئال مادرید بمانم!

ادن ازار دوست دارد به کار خود در پیراهن کهکشانی‌ها ادامه دهد.
رمق آخر ستاره سابق؛ می‌خواهم در رئال مادرید بمانم!

از آن ستاره‌ای که از میانه‌های زمین با پیراهن چلسی تمام کوچک و بزرگ بازیکنان حریف را با حرکات ریز و خلاقانه‌اش محو می‌کرد و به دروازه حریف می‌رسید و جور گلزنی را هم خودش به دوش می‌کشید، سایه‌ای بیشتر نمانده و آن سایه هم در حال محو شدن است اما ادن ازار هنوز هم می‌خواهد برای بازگشت تلاش کند.

او پیراهن شماره 7 رئال مادرید را به تن کرد تا جانشین کریستیانو رونالدو نام بگیرد اما هرگز در قامت رونالدوی جدیدی برای کهکشانی‌ها ظاهر نشد. با این حال ازار در آخرین مصاحبه‌اش گفته فصل آینده در رئال می‌ماند تا به تلاشش برای رسیدن به ترکیب اصلی و درخشش برای مادرید ادامه دهد.

دلتنگی برای فوتبال

یقینا بخش قابل توجهی از هویت یک بازیکن فوتبال را مستطیل سبز شکل می‌دهد و اگر فوتبال را از فوتبالیست‌ها بگیرند، شاید جبران این خلا به اندازه بازسازی یک شخصیت شکست خورده سخت باشد. بی‌جهت نیست ستاره‌های بزرگ و پر افتخاری را می‌بینیم که در آخرین روز دوران حرفه‌ای خود اشک می‌ریزند و مستطیل سبز را با چشمان گریان ترک می‌کنند. آنها شاید حسرت روزهایی را می‌خورند که می‌توانستند درون میدان بهتر عمل کنند و یا شاید هم دلشان برای روزهای درخشان دوران فوتبال خودشان تنگ می‌شود. ازار هر 2 دلیل ذکر شده برای گریستن را دارد و اکنون نمی‌خواهد با این 2 دلیل به دوران خودش در رئال پایان ببخشد. او برای فرصت درخشش در پیراهن مادرید و سوختن این فرصت می‌تواند نه یک مسابقه بلکه سال‌ها اشک بریزد و اگر در این شرایط از رئال مادرید جدا شود، دلتنگی برای فوتبال بازی کردن در اوج را هم با خودش خواهد برد. ستاره بلژیکی مادرید در این رابطه می‌گوید: «فصل بعد در رئال مادرید خواهم بود. حداقل این چیزی است که در ذهن خودم دارم. با این وجود در مورد آینده نمی‌توان با قطعیت صحبت کرد. بین من و آنچلوتی رابطه‌ای لبریز از احترام وجود دارد و  معمولا با یکدیگر صحبت نمی‌کنیم. دلم برای فوتبال بازی کردن تنگ شده و دوست دارم در زمین باشم و لحظات خوشی را سپری کنم.» بیان تلخ ازار به وضوح از نگرانی او برای پایان دادن به دوران حرفه‌ای با کوله‌باری از حسرت حکایت دارد. او تصمیم دارد در مادرید بماند و باید دید باشگاه چقدر با تصمیم ستاره افت کرده و منزوی‌اش موافق خواهد بود. 

موضع کارلتو

آنچلوتی هم به مصاحبه ازار واکنش نشان داده است. سرمربی رئال مادرید در این رابطه عنوان کرده: «رابطه‌ام با او سرد نیست اما ازار صادقانه مصاحبه کرد. این درست است که من با مرد بلژیکی زیاد حرف نمی‌زنم اما این مهم‌ترین موضوع نیست. به همان اندازه‌ای که به او احترام می‌گذارم برای من احترام قائل است. اگر بازی نمی‌کند به دلیل رقابت است. در پست ادن، وینیسیوس حضور دارد.» آنچلوتی بدون رد و تایید ماندنی بودن ازار در فصل آینده باز هم شرایط سابق را میان خودش و بازیکن بلژیکی تیمش حفظ کرده و ظاهرا راه بازگشت ازار به فرم خوب را نبسته است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/48dem3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


معرفی 4 فوق ستاره برای جانشینی رونالدو در رئال مادرید