تاریخ انتشار: 1401/12/22 18:38
کد خبر: 9299

سرمربی ذوب آهن: کاملا شایسته کسب پیروزی بودیم

سرمربی تیم ذوب‌آهن می‌گوید تیم شایستگی کامل برای پیروزی را داشت.
سرمربی ذوب آهن: کاملا شایسته کسب پیروزی بودیم

مهدی تارتار پس از پیروزی یک بر صفر برابر نساجی در هفته بیست و سوم لیگ برتر اظهار داشت: سالروز افتتاح کارخانه ذوب‌آهن را تبریک میگویم و خوشحالم یک روز قبل از این روز، توانستیم برنده باشیم و کارگران و مسئولان و هواداران را خوشحال کنیم. باید از هواداران تشکر کنم که در این هوا از تیم حمایت کنند.

وی افزود: از بازیکنان تشکر ویژه دارم. من چند هفته پیش هم گفتم که به داشتن همچنین بازیکنانی افتخار میکنم. بازیکنانی که سر و چشم و بینی را جلوی توپ می‌گذارند. جانانه جنگیدند و من کنار زمین از آنها انرژی و روحیه میگیرم. ممنون آنها هستم.

او درباره بازی عنوان کرد: کاملا به بازی مسلط بودیم و بازی در نیمه اول در اختیار ما بود و نیمه دوم هم همین روند ادامه داشت تا اینکه به گل رسیدیم. بعد از گل تا اواخر بازی هم همین نمایش را داشتیم و آنها در آخرین دقایق بازی فشار زیادی روی دروازه آوردند و ما تحت فشار بودیم اما خوب دفاع کردیم و سه امتیاز را آخر سال به دست آوردیم.

تارتار در خصوص داوری توضیح داد: باید از گروه داوری تشکر کنم. در نیمه برخی اشتباهات وجود داشت اما نیمه دوم داوران فوق‌العاده قضاوت کردند و برایشان آرزوی موفقیت دارم.

وی در این باره ادامه‌داد: من فکر میکنم اگر صحنه‌ها کارشناسی بشود، قطعا در صحنه‌های ۵۰-۵۰ داور به سود نساجی سوت زد، به خصوص در نیمه اول. نیمه دوم فوق‌العاده بودند اما فکر نکنم اشتباه تاثیرگذار داشته باشند. گل آنها هم خطا بود و هم کمک پرچم زده بود برای آفساید. اگر آفساید هم نباشد گلر ما تحت فشار حریف زمین خورد و خطا بود. من اشتباهی از داور ندیدم و انصافا حق ما برد بود.

سرمربی ذوب‌آهن راجع به اولین پیروزی ذوب‌آهن مقابل نساجی در دو سال اخیر گفت: این آمار را نمی‌دانستم اما شما اطلاعات قوی دارید. من همیشه از این اطلاعات خوب شما استفاده می‌کنم.

مهدی تارتار در پایان گفت: دوست دارم سال جدید را پیشاپیش تبریک بگویم و انشالله سال خوب و پربرکتی باشد. امیدوارم سال جدید هم برای ما توأم با موفقیت برای ما و هموطنان باشد.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/48dlm3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


واکنش تارتار به تغییر مداوم زمان بازی‌های لیگ برتر