تاریخ انتشار: 1402/04/17 13:05
کد خبر: 3075

مقصد سردار آزمون مشخص شد

بیلد لیست ورودی و خروجی‌های لورکوزن تا اینجای نقل و انتقالات تابستانی را منتشر کرده است.
مقصد سردار آزمون مشخص شد

بعد از یک فصل و نیم به نظر می‌رسد که وضعیت سردار آزمون در بایرلورکوزن در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. بازیکنی که پس از حضور طولانی در فوتبال روسیه راهی یکی از معتبرترین لیگ‌های دنیا شد تا چالش جدیدی را تجربه کند. در حالی پیش از پایان فصل گذشته شایعات درباره جدایی آزمون از لورکوزن اوج گرفت، حالا اصلا بعید نیست که او در این تیم ماندگار شود. سردار در نقل و انتقالات و انتقالات زمستانی نیز فقط یک گام تا ترک بای آرنا فاصله داشت و تا آستانه حضور در مارسی فرانسه پیش رفت؛ موضوعی که خود او نیز در یکی از مصاحبه‌های خود به آن اشاره کرده بود. با این حال این انتقال در آخرین لحظات منتفی شد تا این مهاجم ملی پوش ایرانی در جمع شاگردان ژابی آلونسو ماندگار شود.

ستاره ملی‌پوش لورکوزن در ابتدای فصل با مصدومیت مواجه شد اما در ادامه فرم خوب خود را پیدا کرد و حتی به ترکیب اصلی لورکوزن هم رسید و حالا باید دید که آیا او فصل آینده نیز به کار زیر نظر ژابی آلونسو ادامه خواهد داد یا خیر.

در همین راستا نشریه بیلد آلمان گزارشی از ورودی و خروجی‌های باشگاه‌های بوندسلیگا منتشر کرده که نکته قابل توجه درباره لورکوزن ابهام ادامه‌دار درباره آینده سردار است

*ورودی‌ها: هافمن (هافبک/ گلادباخ)، ژاکا (هافبک/ آرسنال)، آرتور (مدافع/ مینیرو)، گریمالدو (مدافع/ بنفیکا)

*خروجی‌ها: لونف (دروازه‌بان/ بدون باشگاه)، باکر (مدافع/ برگامو)، سینک گراون (مدافع/ بدون باشگاه)، آژیل (هافبک/ دورتموند)، بل‌عربی (هافبک/ بدون باشگاه)، هادسون اودوی (هافبک/ چلسی)

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/48jrl3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


ناراحتی امباپه از اتفاقات پی‌اس‌جی: به من هیچ ربطی ندارد!