تاریخ انتشار: 1399/10/03 23:41
کد خبر: 47851

پیام روحیه بخش بوفون به هواداران یوونتوس

جان لوئیجی بوفون هم مانند کریستیانو رونالدو به شکست شب گذشته این تیم مقابل فیورنتینا واکنش نشان داد.
پیام روحیه بخش بوفون به هواداران یوونتوس

یوونتوس بعد از چند پیروزی خوب طی هفته‌های گذشته، دیشب در چهارچوب رقابت های هفته چهاردهم سری آ میزبان فیورنتینا بود و در کمال تعجب با سه گل از حریف خود شکست خورد تا خطر عقب افتادن از کورس قهرمانی را بیش از هر زمان دیگری حس کند.

جان لوئیجی بوفون که در مسابقه شب گذشته نیمکت‌نشین بود حالا مانند کریستیانو رونالدو پیام روحیه بخشی را برای هواداران یوونتوس منتشر کرده است. او با قرار دادن پستی در اینستاگرام خود نوشت: "هرگز قصد بهانه گیری ندارم و موقعیت درستی نیز برای آن نیست. در مسابقه شب گذشته با دست خالی و بدون کسب نتیجه مناسب از زمین خارج شدیم. این اما چیزی نبود که برای پایان سال 2020 به دنبال آن بودیم.

فصل بسیار دشوار و نفس گیری در انتظار ما خواهد بود؛ شرایط پیچیده ای به وجود آمده، انجام مسابقات بدون حضور تماشاگران و همه گیری ویروس کرونا که با آن درگیر شده ایم. بسیاری از برنامه ها دچار تغییر شده و برخی قابل عملی شدن نیستند. با این حال ما نباید عملکرد پرنوسان خود را به این اتفاقات ربط دهیم. می‌دانیم که باید بهتر از این ها عمل کنیم و شما نیز سزاوار بهترین عملکرد و نتایج هستید. به همین دلیل نیز باید از همین امروز دوباره با تمرکز و انگیزه بیشتر کارمان را آغاز کنیم."

 

 

کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/48lm8k

اخبار مرتبطآخرین اخبار


طعنه بوفون به دیدار جنجالی برابر رئال