تاریخ انتشار: 1402/04/30 16:44
کد خبر: 2303

رویای پیوستن طارمی به میلان تعبیر نشد

میلان برای جذب ساموئل چوکووئزه، با ویارئال به توافق رسید تا آخرین سهمیه بازیکن غیراروپایی روسونری به این وینگر نیجریه‌ای اختصاص داده شود.
رویای پیوستن طارمی به میلان تعبیر نشد

میلان در یک قدمی ساموئل چوکووئزه قرار دارد. وینگر ویارئال مورد علاقه باشگاه ایتالیایی است. با توجه به نیاز بخش تهاجمی روسونری برای تقویت، آنها به سراغ وی رفته‌اند. قرارداد این بازیکن نیجریه‌ای با زیردریایی‌ها در سال 2024 به پایان می‌رسد، بنابراین خروج از این بازار نقل و انتقالات بهترین گزینه برای سه طرف درگیر به نظر می‌رسد.

میلان و ویارئال در چند ساعت اخیر به طور قابل توجهی به توافق نزدیک شده‌اند و روسونری‌ها که هفته‌ها پیش جواب "بله" را از چوکووئزه دریافت کرده بودند، به نظر می‌رسد که تقریباً به توافق کامل با باشگاه اسپانیایی رسیده‌اند. مبلغی که آنها می٬پردازند حدود 25 تا 28 میلیون یورو است که شامل حق بیمه می‌شود.

ویارئال علاقه‌ای نداشت که بازیکن کلیدی خود را به صورت رایگان در تابستان سال بعد از دست بدهد. زیردریایی‌ها دارایی مهمی را از دست می‌دهند، اما نزدیک به 30 میلیون دریافت خواهند کرد. بنابراین، آنها می‌توانند خود را تقویت کنند.

خواسته میلان این است که هر چه زودتر بتواند از این بازیکن در تمرینات استفاده کند. این درخواست بزرگ استفانو پیولی، مربی روسونری است. هیئت مدیره باشگاه نیز ویژگی‌هایی را در وینگر نیجریه‌ای می‌بیند که به معنای جهش کیفیت تیم در فصل آینده است. قرارداد ساموئل چوکووئزه با میلان در حال حاضر 99 درصد بسته شده است.

اما باروت تهاجمی که میلان به توپخانه خود اضافه خواهد کرد تنها چوکووئزه نخواهد بود. روسونری امروز برای جذب نوآ اوکافور مهاجم سالزبورگ و ملی پوش سوئیس در جام جهانی 2022 قطر، به توافق رسید. این قرارداد با مبلغی کمتر از 15 میلیون یورو بسته شده است.

1900292

بدین ترتیب و با پیوستن چوکووئزه به میلان، روسونری از آخرین سهمیه خارج از اتحادیه اروپای خود استفاده می‌کند تا رویای پیوستن مهدی طارمی به این تیم تمام شود. در تمام هفته‌های گذشته، مهاجم ایرانی پورتو، نزدیک‌ترین گزینه به تیم استفانو پیولی بود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/48lww2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


خواستگاری جنجالی ملی پوش ایرانی از دختر جذاب کراوت در جام جهانی + جزئیات