تاریخ انتشار: 1397/09/07 21:34
کد خبر: 119875

تمجید بوفون از سنگربان برزیلی لیورپول

جیجی بوفون دروازه بان باتجربه پاری سن ژرمن از درخشش آلیسون در این فصل در ترکیب لیورپول تمجید کرد.
تمجید بوفون از سنگربان برزیلی لیورپول

به گزارش فرتاک ورزشی، امشب پاری سن ژرمن در خانه میزبان لیورپول خواهد بود و بوفون و آلیسون برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت اما دروازه بان باتجربه پی اس جی مدعی شد  سالهاست در حال تحسین عملکرد آلیسون است.

بوفون گفت: "زمانیکه من دروازه بانی را آغاز کردم سوال این بود که توانایی های گلرها در استفاده از دست هایشان چقدر است اما حالا این سوال به قدرت آنها به بازی با پا معطوف شده است.

شکی نیست که دروازه بانی در طول دوران حرفه ای من تکامل یافته است، اما به هر حال از نظر من یک دروازه بان باید بر اصول کارش تمرکز کند. اما شما باید قبول کنید که نقش سنگربانان تغییر کرده است و حالا چیزهای بیشتری از دروازه بان مدرن انتظار می رود.

آلسیون بکر همان چیزی است که یک دروازه بان مدرن باید باشد. شاید لیورپول در فصل جاری گل های کمی دریافت کرده باشد و آلیسون را می توان یکی از نام های جدید موفق در فوتبال جزیره دانست اما درخشش او  تعجب برانگیز نبوده است.

من سالهاست بازی آلیسون را می بینم و همیشه از او تمجید کرده ام. او در بازی با توپ راحت بوده، شوت گیر است و به دفاع خود اطمینان می دهد. آلسیون در حال حاضر یکی از سه دروازه بان برتر دنیا بوده و از جایگاه خوبی برخوردار است."


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/48rdqk

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


بوفون هم بازی صلاح در لیورپول خواهد شد!