تاریخ انتشار: 1402/02/22 22:19
کد خبر: 6330

خبیری: قربان‌زاده مسئولیت چیدمان هیئت مدیره را ندارد

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به انتقاد از اظهارات و استوری‌های رئیس سازمان خصوصی‌سازی پرداخت.
خبیری: قربان‌زاده مسئولیت چیدمان هیئت مدیره را ندارد

حسین خبیری بعد از پیروزی 4 بر صفر پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان گفت: با شایستگی تمام و تفاضل گل خوبی پیروز شدیم. به مربیان و بازیکنان باغیرت پرسپولیس خسته نباشید می‌گویم. هواداران هم نشان دادند همیشه کنار تیم هستند و حضور خوبی در ورزشگاه آزادی داشتند.

وی در مورد دیدار سرنوشت‌ساز با نساجی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر در هفته پایانی لیگ برتر تصریح کرد: مازندان استانی فوتبال‌خیز است و هواداران عاشق و متعصبی دارد. مطمئناً استقبال و مهمان‌نوازی خوبی از پرسپولیس می‌شود و امیدوارم تیم جشن قهرمانی بگیرد.

    بیشتر بخوانید

        جشنواره گل پرسپولیس و سپاهان؛ تکلیف قهرمانی به هفته آخر کشیده شد

عضو هیئت مدیره پرسپولیس در مورد اینکه قربان‌زاده، رئیس سازمان خصوصی‌سازی برای ایجاد تغییر در هیئت مدیره سرخابی‌ها زمان تعیین کرده بود، گفت: با احترام به قربان‌زاده و تشکر از زحماتی که کشیده، او مسئولیت چیدمان هیئت مدیره و عزل و نصب در باشگاه را ندارد. این مسئولیت بر عهده وزیر ورزش است.

«قربان‌زاده وظیفه و تخصص دیگری دارد و باید واگذاری بلوک‌های بعدی استقلال و پرسپولیس را انجام بدهد». خبیری ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: مطابق شنیده‌ها، متأسفانه توئیت‌ها و مطالب قربان‌زاده در حال مشکل‌ساز شدن است و AFC را نسبت به مالکیت مشترک باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس حساس کرده است.

وی با بیان اینکه این دو باشگاه بیشتر از یک سال است که برای واگذاری در اختیار قربان‌زاده قرار دارد، عنوان کرد: اگر استقلال و پرسپولیس از لحاظ مالکیت مشترک به مشکل بخورند، او تنها کسی است که باید پاسخگو باشد. قربان‌زاده تخصص و سابقه ورزشی ندارد و باید اجازه بدهد وزارت ورزش کار خودش را انجام بدهد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کنند یا خیر، گفت: مدیران باشگاه کاری را که باید می‌کردند، انجام دادند و مدارک را بارگذاری کردند. همه موارد رعایت شده و مسئولان پرسپولیس شبانه‌روز کار کردند. سه موضوع مسائل مالیاتی، مالکیت و بدهی برای AFC اهمیت دارد و خداراشکر برطرف شده و امیدوارم مجوز شرکت در لیگ قهرمانان آسیا را بگیریم.

خبیری اظهار داشت: قرار شد باشگاه پرسپولیس در اختیار وزارت ورزش باشد و باشگاه استقلال به وزارت اقتصاد واگذار شود. اگر قرار است سرخابی‌ها به بخش خصوصی واگذار شود، پس نظر قربان‌زاده با چیدمان هیئت‌مدیره این است که  دو باشگاه به‌صورت دولتی اداره شود؟

وی یادآور شد: انتصاب اعضای هیئت مدیره در اختیار سهامداران است و این شائبه ایجاد شده که چون قربان‌زاده به دنبال عزل و نصب هیئت مدیره است، در واگذاری دو باشگاه خدشه وارد می‌شود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4b9l82

اخبار مرتبطآخرین اخبار


از شعار علیه سپاهان و فروزان تا سجده شکر ترابی

نگرانی‌های مشترک یحیی، مورایس و ساپینتو
پرسپولیس و سپاهان و استقلال از چه می‌ترسند؟