تاریخ انتشار: 1397/08/21 20:14
کد خبر: 122078

واکنش کاپیتان سرخ پوشان به دعوت نشدن ۳ بازیکن پرسپولیس

سیدجلال حسینی که در اتفاقی عجیب و حذفی ناگهانی از لیست تیم ملی در آستانه جام جهانی علامت سوال بزرگی را شکل داد، نسبت به عدم دعوت سه هم‌تیمی‌اش واکنش نشان داد.
واکنش کاپیتان سرخ پوشان به دعوت نشدن ۳ بازیکن پرسپولیس

لیست جدید تیم ملی نیز در آستانه جام ملت‌ها اعلام شده و به نظر می‌رسد با کمی تغییرات به لیست نهایی این تیم برای مسابقات جام ملت‌ها در امارات تبدیل شود. دعوت از تنها دو بازیکن از تیمی که توانسته طی یک فصل اخیر نمایش موفقی خصوصا در لیگ قهرمانان از خود به جا بگذارد به موضوع مورد انتقاد تبدیل شده است.

سیدجلال حسینی که خود نیز در اتفاقی عجیب پیش از جام جهانی از لیست تیم ملی به صورت ناگهانی حذف شد، اینبار اعتراض خود را نسبت به عدم دعوت از سه هم‌تیمی‌اش را اعلام کرد.

کاپیتان پرسپولیس با انتشار پستی در اینستاگرام و قرار دادن عکس کمال کامیابی نیا، شجاع خلیل زاده و علی علیپور که در این فصل نمایش موفقی از خود بجا گذاشته‌اند، آنها را شایسته حضور در‌ تیم ملی دانسته است.


خلیل زاده در این فصل در دو پست دفاع میانی و راست برای پرسپولیس به میدان رفته و در نهایت در‌ جدول کلی آمار مدافعان لیگ قهرمانان در رتبه اول قرار گرفته و یکی از عوامل مهم تیم برای حضور در فینال لقب گرفته است.

کامیابی نیا نیز بدون توجه به مصدومیت و فشاری که متحمل شده با نمایش قابل توجه و حرکات قابل توجه در میانه میدان این تیم به ستاره مورد اعتماد برانکو تبدیل شده و علیپور نیز با گل‌های سرنوشت‌سازش توانسته آنها را در حضور در فینال یاری کند. با این حال کی‌روش همچنان نسبت به عدم دعوت آنها به لیست سلیقه خود را دارد که اکنون اینچنین مورد اعتراض و انتقاد کاپیتان سرخپوشان قرار گرفته است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4bpodv

اخبار مرتبطآخرین اخبار


ستاره باتجربه پرسپولیس هنوز سوژه است