تاریخ انتشار: 1396/03/25 21:15
کد خبر: 203354

پشت پرده‌ای از تحرکات باشگاه پرسپولیس/ یک انتقال داغ در راه است

مدیربرنامه های مهدی طارمی از توجه مدیران دیناموزاگرب به این بازیکن خبر داده است.
پشت پرده‌ای از تحرکات باشگاه پرسپولیس/ یک انتقال داغ در راه است

عبدالصمد ابراهیمی وکیل مهدی طارمی اعلام کرد مدیران باشگاه دیناموزاگرب تیم مطرح فوتبال کرواسی که سابقه همکاری با برانکو را دارند، سراغ مهدی طارمی را از پرفسور گرفته اند.این موضوع نشان می دهد که طارمی از سوی برخی ایجنت های ایرانی به باشگاه دیناموزاگرب کرواسی معرفی شده است.

درخشش طارمی در تیم تحت هدایت برانکو و کسب عنوان اقای گلی لیگ برتر برای دومین سال متوالی و به ثمر رساندن شش گل در لیگ قهرمانان آسیا و سه گل در سه دیدار اخیر تیم ملی موجب شده تا مدیران دیناموزاگرب طارمی را زیر ذره بین گرفته و توجه ویژه ای به او داشته باشند.گل اخیر طارمی به دینامو هم مزید برعلت شد تا زاگربی ها باردیگر درباره طارمی تحقیق کنند.مدیران دینامو در این باره حتی با برانکو هم صحبت کرده اند

اخبار دریافتی خبرنگار ما حکایت از ان دارد که مدیران باشگاه پرسپولیس در صورتی که تیمی خارجی با ارایه پیشنهاد مالی خوب خواهان طارمی شده و مبلغ قابل توجهی بابت رضایت نامه اش پرداخت کنند پیشنهادشان را بررسی می کنند و بدشان نمی آید حال که با مشکلات مالی و بدهی هایی بابت مطالبات فصل قبل بازیکنان و مربیان مواجه بوده،  با ترانسفر طارمی دست به درآمدزایی بزنند.

واقعیت این است که خبر پیوستن طارمی به یک تیم خارجی همواره مطرح بوده است.این بازیکن فصل پیش بازیکن  آزاد بود و تصمیم داشت هر طور شده لژیونر شود.او تصور می کرد از یک تیم حاضر در یکی از پنج لیگ معتبر اروپا پیشنهاد داشته باشد و مذاکراتی که مدیران تیم لگانس در تهران و قبل از دربی با او انجام داده اند منجر به عقد قرارداد با این تیم شود اما لگانس موفق به صعود به لالیگا نشد و طارمی هم وعده آنها مبنی بر قرض دادن به تیمی لالیگایی را نپذیرفت .در ادامه و  برخلاف اخبار منتشره این مهاجم گلزن، از دیگر تیم های لالیگا، لیگ برتر انگلیس ، بوندس لیگا و کالچو هم پیشنهادی نداشت تا اینکه پس از متفاوت بودن وعده های هدایتی و آن چه که برای عقد قرارداد مدنظر طاهری بود به ناگاه همراه با رضاییان راهی ریزه اسپور شد و اتفاقا در شب قدر و چنین روزهایی با این تیم ترکیه ای قرادداد بست و همه را شوکه کرد.

اما او چون قراردادش منوط به صدور "ای تی سی" بود پس از پشیمانی ، با ترک کردن کشور ترکیه در روزهای کودتا به ایران بازگشت.به طوری که هم اکنون نیز پرونده شکایت ریزه اسپور از او در جریان است.

واقعیت این  است که طارمی  و وکیل اش در فصل جاری هم با پیشنهاداتی از سوی ایجنت های ایرانی مواجه شدند اما  با توجه به این که طارمی با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد، تاکید داشت که اگر پیشنهادی وجود دارد با باشگاه در میان گذاشته شود.پیشنهادهایی هم که وجود داشت عمدتا از لیگ های درجه دو و سه اروپا با ارقام دویست تا سیصد هزار یورویی بود.

طارمی در این سالها از فوتبال قطر پیشنهاداتی داشته اما بارها اعلام کرده اگر پرسپولیس را ترک کند هدفش بازی در لیگ های اروپایی و ترجیحا لیگ های معتبر اروپا است نه بازی در لیگ های درجه دو و سه این قاره.

از سوی دیگر  تیم دینامو هم این توان را ندارد که مبلغ قابل توجهی بابت رضایت نامه طارمی به باشگاه پرسپولیس بپردازد.از این رو باشگاه پرسپولیس به شرطی حاضر به صدور رضایت نامه می شود که حداقل بالغ بر یک و نیم میلیارد عاید باشگاه شود و البته باشگاه مقصد قادر باشد از نظر مالی درخواست های خود طارمی را نیز برآورده کند.مسوولان پرسپولیس می دانند که طارمی فصل بعد بازیکن آزاد است و حال شنیده می شود چون پرسپولیس منشا را گرفته هیچ بعید نیست که در صورت درآمدزایی برای باشگاه با صدور رضایت نامه او موافقت شود.

تصمیمی که فعلا قطعی نیست چرا که طارمی در حال حاضر، پیشنهادی که همراه با پرداخت مبلغ کلان برای صدور رضایت نامه باشد ندارد.

به تمام این ها اضافه کنید که طارمی اگر بخواهد می تواند همین حالا با یونانی ها قرارداد ببندد.پایوگ و یک تیم دیگر یونانی در نیم فصل هم خواهان طارمی بودند اما نهایت پرداختی آنها سیصد هزار یورو بود.رقمی که طارمی هرگز با آن موافقت نمی کند.کما این که او چه تابستان سال گذشته که بازیکن آزاد بود و چه در نقل و انتقالات زمستانی فصل قبل که با این پیشنهاد مواجه بود،به این پیشنهاد ها چراغ سبز نشان نداد.

حال سوال این است که ایا تیمی هست که باشگاه پرسپولیس را مجاب به صدور رضایت نامه کند؟

آیا در پس پرده اتفاقی رخ داده که برخی منابع خبری از احتمال جدایی اقای گل سرخ ها حرف می زنند و احتمال وقوع آن را کم نمی دانند؟ آیا طارمی تابستان جنجالی دیگری را در پیش دارد؟

آیا طارمی که در حال حاضر به لژیونر شدن فکر نمی کند و یکی از دلایل ثبت قرارداد ۲ ساله بعد از بازگشت از ترکیه هم همین موضوع بود،به خاطر پروژه در آمدزایی باشگاه و صدور رضایت نامه ، مجبور به لژیونر شدن خواهد شد؟

منتظر باشید...خبرهای تابستان ۹۶ از هوای آن داغ تر است!

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4bvzye

اخبار مرتبطآخرین اخبار


جنگ آقای گل های پرسپولیس و الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا