تاریخ انتشار: 1401/03/22 07:30
کد خبر: 20778

پرسپولیس به دنبال خرید مرد سال آسیا؟

طی روزهای اخیر خبرهایی در خصوص مذاکره پرسپولیس با یک مدافع چپ آسیایی منتشر شده است.
پرسپولیس به دنبال خرید مرد سال آسیا؟

پرسپولیس برای فصل آینده به شدت به دنبال جذب یک مدافع چپ است و در روزهای اخیر خبرهایی در خصوص مذاکره با میلاد زکی پور و حتی امید نورافکن توسط سرخ ها منتشر شده است. دو بازیکنی که البته پرونده انتقال شان به این تیم را باید بسته شده دانست.

زکی پور که با فشار هواداران پرسپولیس انتقالش منتفی شد و امید نورافکن هم که با سپاهان قرارداد دارد. به این ترتیب گزینه های داخلی مطرحی برای سرخ ها در دسترس نیست. همین موضوع باعث شده تا خبرهایی در خصوص مذاکره پرسپولیس با یک مدافع چپ آسیایی مطرح شود.

بازیکنی که گفته می شود عبدالحسن کریم مدافع السد قطر است. حتی خبر رسیده که پرسپولیس پیشنهاد ۴۰۰ هزار دلاری خود را هم به این بازیکن ارائه کرده است. اما در نهایت به نظر می رسد این انتقال به نوعی سخت و غیرممکن باشد.

عبدالحسن کریم بازیکن شناخته شده ای در قطر است و سال ۲۰۱۸ هم موفق شد تا عنوان بهترین بازیکن سال آسیا را از آن خود کند. او در تیم متمول قطری قرارداد به مراتب بالاتری دارد و البته به راحتی رقم این قرارداد را دریافت می کند. ضمن اینکه سابقه نداشته بازیکنی امکانات فوتبال این کشور را رها کند و راهی فوتبال ایران شود.

به این ترتیب به نظر می رسد سرخ ها با توجه به جدایی سعید آقایی باید به دنبال جذب یک مدافع چپ دیگر باشند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4bywy8

اخبار مرتبطآخرین اخبار


 پرسپولیس ۳ گل در نقل و انتقالات زده است!