تاریخ انتشار: 1402/04/19 09:56
کد خبر: 2955

خاقانی در استقلال ماندگار شد

سبحان خاقانی با وجود حذف سهمیه زیر ۲۵ سال، با قرار گرفتن در سهمیه خاص می‌تواند به کار خود در استقلال ادامه بدهد.
خاقانی در استقلال ماندگار شد

سبحان خاقانی را می‌توان یکی از بدشانس‌ترین بازیکنان لیگ برتر در فصل گذشته دانست. او در اولین روزی که ریکاردو ساپینتو هدایت استقلال را برعهده گرفت، در تمرین دچار پارگی رباط صلیبی شد و حدود ۸ ماه دور از میادین بود.

بازیکن جوان استقلالی‌ها بعد از طی کردن دوران نقاهت در اواخر فصل شرایط بازی به دست آورد اما ابتدا به دلیل اختلاف با علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل وقت و سپس با نظر ریکاردو ساپینتو حتی یک دقیقه هم در ترکیب استقلال بازی نکرد تا یک فصل کامل از فوتبال دور بماند.

این بازیکن که در زمان سرمربیگری فرهاد مجیدی یکی از جوان‌های مورد اعتماد او بود و در سال قهرمانی نمایش‌های خوبی داشت، پارسال در سهمیه زیر ۲۵ سال حضور داشت اما امسال با توجه به حذف این سهمیه نگرانی‌هایی درباره‌اش پدید آمد. با اینکه گفته می‌شد به خاطر بزرگسال بودن او از استقلال جدا می‌شود اما سهمیه خاص سازمان لیگ برای باشگاه‌ها به کار سبحان آمده است.

خاقانی که در سال ۹۹ از تراکتور راهی استقلال شد و سهمیه زیر ۲۳ سال را پر کرد، جزء بازیکنانی محسوب می‌شود که از آکادمی باشگاه بالا آمده و در استقلال ماندگار شده و به همین خاطر می‌تواند در بین ۶ بازیکنی باشد که سهمیه خاص سازمان لیگ (بدون محدودیت سنی) را پر می‌کنند.

به همین خاطر خاقانی با انگیزه زیاد در تمرینات استقلال حاضر است و کار خود را جلو می‌برد. او امید دارد بعد از یک سال دوری از ترکیب استقلال بتواند نظر جواد نکونام را جلب کند و دوباره مثل دوران سرمربیگری مجیدی در ترکیب آبی‌ها به میدان برود

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4d6jj3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


بازیکن استقلال منتظر جواب تست پزشکی