تاریخ انتشار: 1402/05/20 23:35
کد خبر: 1207

مرادمند با زوج جدید در مسیر خواسته نکونام

خط دفاعی استقلال علیرغم تغییراتی که نسبت به فصل گذشته داشت، توانست از آبادان با یک کلین شیت طلایی خارج شود.
مرادمند با زوج جدید در مسیر خواسته نکونام

استقلال شروع فصل را با یک برد ارزشمند خارج از خانه استارت زد تا علیرغم نگرانی‌هایی که در مسیر شاگردان جواد نکونام وجود دارد، آنها هواداران را در این بازی راضی نگه دارند. 

تقویت نشدن تیم طبق خواسته نکونام و از سوی دیگر گرمای هوای آبادان از جمله نگرانی‌های هواداران آبی در جدال ابتدایی مقابل نفت آبادان و شاگردان عبدالله ویسی بود اما سه گل برابر برزیلی‌های لیگ آنها را در هفته اول صدرنشین کرد. 

محمدحسین مرادمند در این بازی یکی از دو مهره فیکس تیم نسبت به فصل گذشته بود و توانست با قدرت رهبری خود در قلب دفاعی، مانع از کامیابی شاگردان عبدالله ویسی شود. مرادمند که آخرین گل فصل گذشته استقلال را در دربی و مقابل پرسپولیس به نام خود کرده بود، در این جدال در کنار آرمین سهرابیان و همچنین ابوالفضل جلالی به عنوان مهره‌های دفاعی جدید تیم قرار گرفت و به خوبی توانست خط دفاعی تیمش را مقابل حریف رهبری کند و سد دفاعی مناسبی مقابل حریف شکل دهد. 

باید دید در ادامه دیدارها این خط دفاعی چه شرایطی را برابر رقبا پشت سر خواهد گذاشت و آیا قادر خواهند بود تدابیر دفاعی ویژه جواد نکونام را برابر حریفان به نمایش بگذارند یا خیر.

 

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4d99w3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


بازی با استقلال باید در آبادان باشد، حتی بدون تماشاگر!