تاریخ انتشار: 1400/05/16 18:22
کد خبر: 35279

چالش‌های داشتن رابطه جنسی منظم

چالش‌های داشتن رابطه جنسی منظم را بهتر بشناسیم.
چالش‌های داشتن رابطه جنسی منظم

انسان به صمیمیت ایجاد شده در رابطه جنسی نیاز دارد. فقدان رابطه جنسی (بدون آنکه زوج در مورد آن توافق داشته باشند) می‌تواند موجب دور شدن و سرد شدن زوج شود. در مواردی که یکی از زوجین میل جنسی بیشتری دارد، عدم دریافت پاسخ و همراهی از سوی همسر می‌تواند او را به سوی رابطه فرازناشویی سوق دهد.

یک سکس‌تراپ می‌تواند این فاصله را پر کند و مانع از کشیده شدن مشکلات جنسی به زندگی زناشویی یا برعکس شود. هر رابطه‌ای دچار مسائل جنسی می‌شود. اغلب زوجین در مورد تکرار رابطه (هفته‌ای یک بار یا ماهی یک‌بار و نوع رابطه، برای مثال رابطه دهانی یا مقعدی) با یکدیگر اختلاف دارند. چطور بدانیم به درمانگر روابط جنسی نیاز داریم؟ این تشخیص فردی است و هر کسی در مورد شرایط خود به صورت فردی می‌تواند قضاوت کند.

دلایل متعددی وجود دارد که احساس کنید به مشاوره درمان جنسی نیاز دارید. هر زمان که احساس کردید کیفیت زندگی و رابطه شما تحت تأثیر میل و عملکرد جنسیتان قرار گرفته است، فارغ از سن و جنسیتتان، به مشاور مراجعه کنید. سکس‌تراپی رویکردی یکپارچه در درمان و حذف این چالش‌هاست و به افراد و زوجین کمک می‌کند تا راهی به سمت یک زندگی جنسی سالم و شادتر پیدا کنند.

برای داشتن یک رابطه جنسی پرشور نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

  -  محبت کردن به همسر در طول روز

 -   آماده کردن همسر برای برقراری رابطه جنسی در طول روز از طریق ارسال پیام، صحبت‌های جنسی پنهانی و اشارات

  -  داشتن قرارهای عاشقانه گاه‌به‌گاه و دیدار در کافه، رستوران، طبیعت‌گردی و فعالیت‌های مشابه

  -  عاشقانه صحبت کردن و نامیدن همسر

   - پرهیز از مقایسه همسر به ویژه از لحاظ جنسی

   - مراقبت از سلامت جسم

  -  آرایش و تمیزی بدن

  -  افزایش آگاهی در مورد رابطه جنسی و راز و رمزهای آن

صحبت کردن در مورد نیازهای جنسی، توافق بر سر تعداد دفعات رابطه جنسی و نوع آن از دیگر مسائلی است که باعث بهبود کیفیت زندگی جنسی زوج می‌شود. اگر با همسرتان در مورد مسائل جنسی توافق ندارید و نیازهای شما برآورده نمی‌شود، سکوت نکنید. به‌ندرت ممکن است فرد خود به نیازهای همسرش پی ببرد و شکل برقراری رابطه جنسی را عوض کند. بنابراین، در مورد نیازهایتان در آرامش و به صورت شفاف با همسرتان گفتگو کنید.

آنچه اهمیت دارد این است که در مورد نیازها و امیالتان، هر چه که هست، با همسرتان حرف بزنید. گفتگوی شفاف برای داشتن رابطه عاشقانه و زندگی جنسی سالم ضروری است. مجبور نیستید برای داشتن یک رابطه جنسی پرشور دائماً فیلم بازی کنید و رابطه خود را از نظر حرارت بسنجید. مهم نیست دیگران از چه پوزیشن هایی استفاده می‌کنند یا تعداد و فواصل رابطه جنسی آن‌ها چطور است. رابطه جنسی لذت‌بخش هرگز یک فرمول یکسان ندارد. فارغ از آنکه بر اساس نکات پیشنهادشده برای عموم باشد، رابطه جنسی خود را به نحوی پیش ببرید که موجب رضایت شما و همسرتان می‌شود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4d9l6p

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


مناسب ترین زمانها برای برقراری رابطه جنسی