تاریخ انتشار: 1402/02/26 22:03
کد خبر: 6131

می‌خوای جذاب باشی و دلبری کنی؟ 4 قانون شیک‌پوشی که هر مردی باید بداند

اگر دوست دارید در جلسات کاری، ملاقات ها و دورهمی ها ، مردی آراسته باشید، این چند قانون را به‌خاطر بسپارید.
می‌خوای جذاب باشی و دلبری کنی؟ 4 قانون شیک‌پوشی که هر مردی باید بداند

قوانین زیادی برای شیک‌پوشی مردان مطرح می‌شوند. بیشتر این قوانین، صرفا روی تجربه‌های شخصی بیان می‌شوند و ممکن است از فردی به فرد دیگر، متفاوت باشند اما بعضی قوانین، بارها امتحان شده‌ و تاثیر خود را در شیک‌پوشی مردان نشان داده‌اند.

 اگر دوست دارید در جلسات کاری، ملاقات ها و دورهمی ها ، مردی آراسته باشید، این چند قانون را به‌خاطر بسپارید.

انتخاب صحیح کت و شلوار

1- انتخاب صحیح کت و شلوار

کت‌وشلوار یکی از شیک‌ترین لباس‌های رسمی است. برای موقعیت‌های مختلف، از دامادی رفیق گرفته تا یک جلسه‌ مهم کاری، اولین انتخاب هر مرد شیک‌پوش، کت و شلوار است. اما فقط پوشیدن کت‌وشلوار کافی نیست و از شما یک مرد شیک‌پوش نمی‌سازد. باید بدانید که انتخاب درست اندازه کت و شلوار، از هر چیزی مهم‌تر است. کتی که تنگ یا گشاد باشد، اصلا شیک نیست و به‌جای این که شما را جذاب‌تر کند، باعث می‌شود شلخته و بی‌ملاحظه به نظر برسید. یکی دیگر از چیزهایی که باید در نظر داشته باشید، مدل کت‌وشلوار است. اگر نمی‌دانید که چه مدلی برای شما مناسب است، همیشه مدل کلاسیک را انتخاب کنید یعنی کت و شلوار با رنگ تیره، دارای دو دکمه، با یک ردیف دکمه و دارای کمترین جزئیات.

ساعت مچی هماهنگ با استایل‌های مختلف

2- ساعت مچی هماهنگ با استایل‌های مختلف

یکی از بهترین اکسسوری‌هایی که هر مرد شیک‌پوشی باید داشته باشد، ساعت مچی است. این روزها ساعت های مچی تنوع بسیار زیادی دارند. برای هر تیپ و استایلی ،

نوع خاصی ساعت مچی وجود دارد. اگر نمی‌توانید برای انواع تیپ‌ها و استایل‌ها ساعت بخرید، کافی است یک ساعت بخرید ولی مدل آن را طوری انتخاب کنید که با استایل‌های مختلف، تناسب داشته باشد. ساعت شما علاوه بر زیبایی باید کاربردی هم باشد. ساعت مچی باید دقیق اندازه‌ مچ دست شما باشد. نه خیلی گشاد که داخل دست تکان بخورد نه خیلی سفت که اصلا جابه‌جا نشود.

استفاده از رنگ‌ها

3- استفاده از رنگ‌ها

بعضی از مردان از پوشیدن لباس‌های رنگی ترس دارند و معمولا رنگ‌های خنثی و تیره را انتخاب می‌کنند ولی با وجود این همه رنگ، دست شما برای انتخاب و داشتن یک استایل جذاب، باز است. برای انتخاب رنگ‌ها کافی است که به تناسب آن‌ها با یکدیگر توجه کنید. رنگ پوست هم روی انتخاب رنگ لباس ، تاثیرگذار است. اگر انتخاب صحیحی داشته باشید، انتخاب لباس‌های رنگی اشتباه نیست و باعث نمی‌شود که ظاهر شما جلف و شلخته به نظر برسد.

اهمیت دادن به کفش

4- اهمیت دادن به کفش

کفش یکی از بخش‌های استایل است که بهتر است ساده باشد. البته ساده بودن لزوما به‌معنای ارزان بودن نیست. سعی کنید کفش‌های ساده ولی شیک و باکیفیت بخرید. رنگ کفش، طرح و مدل و کف کفش بهتر است که ساده و تک‌رنگ باشد. کفشی که طرح‌های خاص و مدل عجیب داشته باشد معمولا خیلی زود از مد می‌افتد. اما کفش کلاسیک و ساده، هم شیک‌تر است و هم برای مدت بیشتری می‌توانید آن را بپوشید.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4dbmd2

اخبار مرتبطآخرین اخبارمنهای ورزش| رابطه بی‌شرمانه دختر دبیرستانی داخل پژو پارس وسط خیابان
مرور حوادث گذشته؛