تاریخ انتشار: 1402/02/30 23:51
پرسپولیس
کد خبر: 5879

مهاجم پرسپولیسی تسویه کرد | خداحافظی همیشگی از ایران

مهاجم فصل قبل باشگاه پرسپولیس احتمالا فردا برای همیشه ایران را ترک خواهد کرد.
مهاجم پرسپولیسی تسویه کرد | خداحافظی همیشگی از ایران

شرزود تمیروف مهاجم ازبکستانی که نیم فصل لیگ بیست و یکم با نظر یحیی گل‌محمدی به ایران آمد و پیراهن پرسپولیس را برتن کرد، هرگز نتوانست در این تیم شرایط خوبی را سپری کند و در نهایت هم در نقل و انتقالات تابستانی لیگ بیست و دوم پرسپولیس را ترک کرد.

مهاجم ازبکستانی بعد از جدایی از پرسپولیس مورد توجه پیکانی بود که آن روزها به دنبال تقویت خط حمله خود بود. از این رو با توجه به همخوانی بودجه پیکان با ارزش مالی تمیروف، او راهی پیکان شد و پیراهن تیم خودروساز تهرانی را برتن کرد.

تمیروف در لیگ بیست و دوم به خاطر سبک بازی و دوندگی زیادی که در مسابقات دارد و فشاری که روی خط دفاع حریف می‌گذارد، همواره یکی از مهاجمان مورد علاقه مجتبی حسینی بود اما انتقاد ویژه‌ای که به او وارد شد، گل نکردن موقعیت‌های خوب در ترکیب پیکان بود.

مهاجم ازبکستانی در طول فصل گذشته یک گل در جام حذفی و یک گل در لیگ برتر برای پیکان به ثمر رساند و همین موضوع انتقادهایی را به او وارد آورد. او البته چندین فرصت عالی گلزنی را در ترکیب پیکان در بازی‌های مختلف از دست داد که آخرین آنها در دو بازی با پرسپولیس و سپاهان بسیار به چشم آمد.

با همه این مسائل تمیروف امروز بعد از دریافت مجوز خروج از کشور خود با حضور در بخش اداری باشگاه پیکان تسویه حساب مالی انجام داد. باشگاه پیکان بلیت برگشت به تاشکند را هم برای این مهاجم رزرو کرده و قرار است او صبح روز یکشنبه بعد از تحویل منزل مسکونی‌ای که در اختیارش بود، تهران را ترک کند و به کشورش برود.

با توجه به شرایطی که برای تمیروف پیش آمد، به نظر می‌رسد این مهاجم ازبکستانی برای همیشه فوتبال ایران را ترک کرده باشد و احتمالا شاهد بازگشت او به لیگ ازبکستان برای فصل جدید خواهیم بود.

تمیروف


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4dbyp2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


لقب هوشمندانه ستاره پرسپولیس به دو هم‌تیمی/ استراتژی بازیکن سرخ‌ها جواب داد!
فوتبال