تاریخ انتشار: 1402/05/31 23:05
کد خبر: 755

خمس: موقعیت‌های زیادی به حریفان هدیه می‌دهیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: فکر می‌کنم بازی‌ها را به این دلیل از دست می‌دهیم که موقعیت‌های زیادی به حریفان هدیه می‌دهیم.
خمس: موقعیت‌های زیادی به حریفان هدیه می‌دهیم

پاکو خمس پس از شکست 3 بر یک تیم فوتبال تراکتور تبریز مقابل الشارجه امارات در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا درباره شکست تراکتور، روند این تیم و ناراحتی هواداران در زمان خروج از ورزشگاه یادگار امام (ره) گفت: فکر می‌کنم بازی خوبی انجام دادیم و جلوی یک تیم بزرگ موقعیت‌هایی را به دست آوردیم. فکر می‌کنم بازی‌ها را به این دلیل از دست می‌دهیم که موقعیت‌های زیادی به حریفان هدیه می‌دهیم.

وی در ادامه افزود: باعث تأسف است، چون بازی خیلی خوبی انجام دادیم، ولی در برخی نقاط موقعیت‌هایی به حریف هدیه می‌دهیم یا در یارگیری اشتباه می‌کنیم یا خیلی راحت توپ‌ها را لو می‌دهیم و توپ را در اختیار حریف می‌گذاریم تا موقعیت ایجاد کند. باید سعی و این اشتباهات را برطرف کنیم. در کل بازی خوبی انجام دادیم، اما باید روی یکسری نکات بیشتر کار کرده و تمرین کنیم. بچه‌ها خیلی خوب کار کردند و جنگیدند، ولی باید برخی مسائل را بپذیریم.

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به این سؤال که «چه زمانی می‌توانیم تراکتوری را ببینیم که با تفکرات خمس بسته شده است؟»، اظهار داشت: در این بازی نسبت به دیدار با پرسپولیس و سپاهان خیلی بهتر بودیم، خیلی پیشرفت کردیم و بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم. نکته مهم این است که در هر سه دیدار گل‌ها را به حریفان هدیه دادیم و تا زمانی که این اشتباهات را برطرف نکنیم، قطعاً مشکل خواهیم داشت.

خمس وی درباره دلایل شکست تیمش مقابل الشارجه امارات تأکید کرد: اشتباهاتی که به آنها اشاره کردم، اشتباهات فردی است که خیلی روی آنها کار کرده و سعی کرده‌ایم برطرف‌شان کنیم، ولی هنوز ادامه دارد. باید روز به روز روی آنها کار کنیم تا برطرف شوند و تیم به شرایط عادی برگردد.

وی درباره مذاکره باشگاه تراکتور با عیسی آل‌کثیر هم به خبرنگاران گفت: من چیزی نمی‌دانم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به این سؤال که «چه پیامی برای هواداران دارید و به آنها برای آینده چه قولی می‌دهید؟»، خاطر نشان کرد: فقط می‌خواهم به هواداران‌مان اطمینان بدهم که بیشتر تلاش و کار خواهیم کرد تا بتوانیم روند تیم را عوض کنیم. گاهی اوقات روند تیم به گونه‌ای می‌شود که چندین برد پشت سر هم کسب می‌کنیم، اما الان روند خوبی نداریم.

«لیگ تازه شروع شده است و فقط دو بازی انجام داده‌ایم.»، خمس با یادآوری این موضوع تصریح کرد: قطعاً می‌توانیم به روندی برگردیم که همه انتظار دارند. می‌دانم که نتیجه بازی امروز، نتیجه دلخواه هیچ‌کدام از ما نبوده است، ولی کار خواهیم کرد تا بازی به بازی بهتر شویم و پیشرفت کنیم و به آن نتایجی برگردیم که هواداران می‌خواهند. فقط از آنها می‌خواهم که صبر داشته باشند و قول می‌دهم که کار خواهیم کرد تا تیمی شویم که آنها دوست دارند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4dxwd3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


 اختصاصی/ تراکتور  - استقلال؛ آزمایش بزرگ برای مردان پرتغالی و اسپانیایی