تاریخ انتشار: 1401/06/17 13:27
کد خبر: 16631

تراکتور و پارس جنوبی محکوم شدند

باشگاه‌های تراکتور تبریز و پارس جنوبی جم با حکم کمیته وضعیت بازیکنان محکوم شدند.
تراکتور و پارس جنوبی محکوم شدند

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره کمیته وضعیت بازیکنان درباره پرونده‌های مطروحه به شرح زیر است:

 

* با توجه به شکایت مجید آقازاده از باشگاه تراکتور تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ 726 میلیون و 810 هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 15 میلیون و 860 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* در پی شکایت رسول طهماسبی از باشگاه سردار بوکان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 330 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ شش میلیون و 600 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* در پرونده شکایت فرهاد جودکی از باشگاه شهرداری آستارا، این باشگاه به پرداخت مبلغ 250 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ پنج میلیون و 450 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* با توجه به شکایت محمد شاه محمدی از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت مبلغ 800 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 16 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* در پی شکایت محمدرضا محبی از باشگاه بوتا پارس ایرانیان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 500 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 10 میلیون و 900 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* در پرونده شکایت عباس عزیزی اصلی از باشگاه ویستا توربین، این باشگاه به پرداخت مبلغ 180 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ سه میلیون و 600 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به مابقی خواسته 370 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4dxy5p

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


تراکتور به دنبال کم کردن فاصله خود با صدر
پارس جنوبی جم - تراکتور تبریز؛