تاریخ انتشار: 1401/06/13 16:05
کد خبر: 16834

اختصاصی/متمول‌ها لیگ یک دست به جیب شدند

برخی از تیم های لیگ یکی به بازیکنان خود پیش پرداخت دادند تا تیم های پولدار این فصل خیلی زچد مشخص شود.
اختصاصی/متمول‌ها لیگ یک دست به جیب شدند

 همیشه در فوتبال ما بحث پرداخت پول در زمان مناسب بحثی بوده است که حرف اول موفقیت را در این سالها زده است اما خیلی وقت مدیران تیم‌ها این مساله بسیار مهم را نادیده می‌گیرند تا همیشه نوش دارو پس از مرگ سهراب تزریق شود.

حالا در آستانه هفته سوم رقابت‌های لیگ یک تیم های پولدار راه خود را از سایر تیم ها جدا کردند تا خیلی زود مشخص شود کدام یک از تیم‌ها واقعا به دنبال صعود هستند، چادرملو یزد تا به اینجا ۳۰ درصد از قرارداد بازیکنان خود و کادر فنی را پرداخت کرده است تایکی از تیم‌های متمول این فصل لقب بگیرد، شمس آذر قزوین هم ۲۰ درصد از قرارداد های فصل جاری خود را پرداخت کرده است و پس از آن هم تیم های مس شهر بابک، فجرسپاسی شیراز، سایپا، خیبر خرم آباد، استقلال خوزستان، ون پارس و پارس جنوبی جم هم دیگر تیم‌هایی بودند که تا به اینجا موفق به پرداخت تعهدات خود به بازیکنان و کادر فنی شدند.

این که تیم ها برسر تعهدات خود باشند بسیار کار پسندیده ای است و می تواند در بالا بردن کیفیت لیگ بسیار تاثیر گذار باشد و خوشحالیم که این اتفاق در حال افتادن است .
اما روی دیگر سکه این است که خیلی زود مشخص شد که چه تیم‌هایی در این فصل از نظر مالی وضعیت خوبی دارند و کدام تیم ها هم به دنبال صعود هستند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4j5ddl

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


استادیوم ۲ دیدار همچنان مشخص نیست/بی برنامگی سازمان لیگ!
اختصاصی/در فاصله ۷۲ ساعت به هفته سوم لیگ یک؛