تاریخ انتشار: 1401/02/30 15:00
کد خبر: 21734

افزایش تنش میان اینتر و پریشیچ/ بال نراتزوری به یوونتوس «نه» می‌گوید؟

بال کروات و تأثیرگذار اینتر در حالی در رادار باشگاه یوونتوس قرار دارد که آینده حرفه‌ای او همچنان در هاله‌ای از ابهام است.
افزایش تنش میان اینتر و پریشیچ/ بال نراتزوری به یوونتوس «نه» می‌گوید؟

بر اساس گزارش نشریه «گاتزتا دلو اسپورت»؛ تنش بین اینتر و ایوان پریشیچ افزایش یافته است، چون مدیران این باشگاه ایتالیایی هنوز پیشنهادی به این بال کروات ارائه نکرده اند، این در حالی است که او احساس می‌کند که شایسته دریافت پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی اینتر است. تنش بین دو طرفین زمانی بالا گرفت که پریشیچ 33 ساله پس از پیروزی اینتر در فینال جام حذفی ایتالیا مقابل یوونتوس به وضوح عصبانیتش را از این موضوع اعلام کرد. وضعیت اما از آن زمان تغییری نکرده، چون اینتر تنها خواهان تمدید دو ساله قرارداد این بازیکن با دستمزد 4.5 میلیون یورو در هر فصل است اما ایوان و اطرافیانش برای عقد قرارداد دو ساله 6 میلیون یورو در هر فصل دستمزد می‌خواهند.

همین تنش‌ها سبب شده تا باشگاه‌هایی همچون چلسی و یوونتوس نسبت به خدمت گرفتن پریشیچ علاقه نشان دهند. روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» گزارش داده؛ یوونتوس آماده ربودن این بازیکن کروات از دست چلسی است اما روزنامه «کوریره دلو اسپورت» ایتالیا حالا خبر می‌دهد که پریشیچ برنامه‌ای برای پیوستن به راه‌راه‌پوشان تورین ندارد و پیشنهاد آنها را رد خواهد کرد.

پریشیچ که در سال 2015 از ولفسبورگ به اینتر پیوست و در این بین یک فصل هم به طور قرضی برای بایرن مونیخ بازی کرد، تاکنون در 253 بازی برای نراتزوری به میدان رفته و آمار 54 گل‌زده و 49 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است. قرارداد فعلی او با اینتر تا پایان ماه ژوئن 2022 اعتبار دارد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4j5n8z

اخبار مرتبطآخرین اخبار


مهاجم گلزن یک مشتری جدید لیگ برتری پیدا کرد