تاریخ انتشار: 1397/09/06 19:07
کد خبر: 120034

شرط مهم باشگاه استقلال برای جذب بازیکن جدید

همه بازیکنانی که از این پس به مجموعه استقلال اضافه می‌شوند باید از فیلتر کمیته فنی این باشگاه هم رد شوند.
شرط مهم باشگاه استقلال برای جذب بازیکن جدید

در واقع این طور نیست که کمیته فنی باشگاه استقلال بازیکنی را به شفر تحمیل یا معرفی کند. برنامه‌ریزی در باشگاه استقلال به گونه‌ای است که شفر و همکارانش بازیکنان مد نظر خود را معرفی می‌کنند و بعد از آن نام بازیکن مورد نظر در کمیته فنی استقلال مطرح می‌شود و در این کمیته درباره بازیکن جدید بحث و تبادل نظر می‌شود و اگر در نهایت اعضای کمیته فنی استقلال با حضور بازیکن جدید موافق بودند، آنگاه در راستای جذب بازیکن اقدام می‌شود.

قرار نیست که از این پس وینفرد شفر به راحتی دست روی هر بازیکنی بگذارد و آن بازیکن را به خدمت بگیرد. ظاهرا ماجرای جذب بازیکنانی همچون گرو و نویمایر به شدت اختلاف‌هایی را بین مسوولان باشگاه استقلال به وجود آورده و از این پس قرار شده دیگر اجازه ورود چنین بازیکنانی به مجموعه استقلال داده نشود. البته باشگاه استقلال در نیم فصل تغییرات آن چنانی نخواهد داشت. 3 بازیکن از همین حالا آماده ورود به ترکیب اصلی هستند و باید 3 بازیکن از ترکیب استقلال کنار گذاشته شوند. برای کنار گذاشتن بازیکنان هم یقینا کمیته فنی استقلال نظر نهایی را می‌دهد و این گونه نیست که هر بازیکنی که شفر دوست داشته باشد از استقلال برود. ممکن است سرمربی استقلال در این راستا هم دچار اشتباه شود کما اینکه دیدیم همین میلاد زکی پور را آقای سرمربی نمی‌‌خواست و قصد داشت فصل پیش این بازیکن را از استقلال اخراج کند.

کمیته فنی استقلال تشکیل شده تا جلوی چنین اشتبا‌هاتی گرفته شود و شفر نتواند هر بازیکنی را که خواست با هرکیفیت فنی جذب کند یا هر بازیکنی که از نظر او وضعیت فنی مناسبی نداشت از ترکیب اصلی کنار بگذارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4j6gjl

اخبار مرتبطآخرین اخبار


الحاجی گرو در پست تخصصی خود موفق بود؟