تاریخ انتشار: 1396/12/13 12:58
کد خبر: 157482

آنچه در اردوی استقلال می گذرد

بازیکنان تیم استقلال با استراحتی که شفر به آنها داده راهی بازار و گردش در العین شدند.
آنچه در اردوی استقلال می گذرد

وینفرد شفر سرمربی استقلال شب گذشته(شنبه) جلسه فنی را برای بازیکنان تیم استقلال پیرامون بازی با العین امارات برگزار کرد.وی در این نشست پیرامون نقاط ضعف و قوت حریف با بازیکنان استقلال به صحبت پرداخت.

*دکتر نوروزی و بویان شب گذشته به اردوی تیم استقلال اضافه شدند. آبی پوشان برای این مسابقه تنها برزای را در اختیار ندارند، مهدی رحمتی شب گذشته بدون مشکل با استقلالی‌ها تمرین کرد، میلاد زکی پور آماده مسابقه است و پژمان منتظری هم می‌تواند در صورت صلاحدید شفر برای آبی‌پوشان به میدان برود. در این بین تنها بویان باید زیر نظر دکتر نوروزی تست نهایی را انجام بدهد.

*رضا افتخاری، حسن زمانی و پندار توفیقی امشب به اردوی این تیم اضافه خواهند شد.

* وینفرد شفر صبح امروز به بازیکنان استراحت داد و برای ساعاتی بازیکنان را در اختیار خودشان قرار داد.تعدادی از بازیکنان هم برای گردش در شهر و خرید راهی بازارهای العین شدند. طبق برنامه، بازیکنان خط دفاع و دروازه‌بانان استقلال امروز ساعت ۱۶:۲۰ یک جلسه فنی را با کادرفنی برگزار می‌کنند و بازیکنان خط میانی و مهاجمان استقلال هم ساعت ۱۷:۱۵ به وقت محلی جلسه‌ای با کادرفنی خواهند داشت تا تاکتیک‌ها و مسائل مربوطه به آنها توضیح داده شود.تمرین امروز استقلالی‌ها هم ساعت ۱۸:۲۰ به وقت محلی خواهد بود

تیم فوتبال استقلال روز سه شنبه در سومین دیدار آسیایی خود در این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان به مصاف العین خواهد رفت.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4j7jjk

اخبار مرتبطآخرین اخبار


غایبین قطعی استقلال برای بازی مقابل العین مشخص شدند