تاریخ انتشار: 1402/04/15 17:44
کد خبر: 3158

عجیب‌ترین گزینه ممکن دروازه‌بان یونایتد می‌شود

منچستریونایتد در آستانه خریدن زیون سوزوکی، دروازه‌بان 20 ساله اوراوا رد دایاموندز و تیم ملی ژاپن است.
عجیب‌ترین گزینه ممکن دروازه‌بان یونایتد می‌شود

یونایتد از سال 2017 این دروازه‌بان جوان را زیر نظر داشته است و حالا آماده می‌شود تا او را به گران‌ترین بازیکن تاریخ جی لیگ تبدیل کند. یونایتد یک پیشنهاد رسمی پنج میلیون پوندی برای خرید او به باشگاه ژاپنی ارائه کرده است. تا پیش از این، گران‌ترین خرید تاریخ لیگ ژاپن 4.5 میلیون پوندی بود که سلتیک در سال 2021 برای کیوگو فوروهاشی داده بود.

یونایتد در حالی دروازه‌بان اوراوا را می‌خرد که وضعیت کاملا نامشخصی در درون دروازه دارد. قرارداد داوید دخیا تمام شده و مشخص نیست فصل بعد چه کسی درون دروازه تیم می‌ایستد.

1895044

گفته می‌شود یونایتد یک پیشنهاد 39 میلیون پوندی برای آندره اونانا به اینتر داده است تا او را به عنوان دروازه‌بان اصلی تیم به خدمت بگیرد. البته وضعیت از این هم پیچیده‌تر است چون جک باتلند، سنگربان دوم تیم هم به رنجرز پیوسته و تام هیتون، سنگربان سوم تیم نیز قصد دارد برای اینکه بیشتر بازی کند به لوتون برود.

به نظر می‌رسد منچستر قصد دارد سوزوکی را فعلا به‌عنوان دروازه‌بان دوم تیم به خدمت بگیرد و بعد از مدتی که تجربه بیشتری پیدا کرد، پیراهن شماره یک را به او بدهد.

سوزوکی هم‌اکنون در اوراوا هم سنگربان اصلی نیست و شوساکو نیشیکاوای باتجربه پیراهن شماره یک را در اختیار دارد. با این حال سوزوکی 20 ساله در تمام رده‌های پایه برای تیم ملی ژاپن بازی کرده و یک بازی برای بزرگسالان هم در کارنامه خود دارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4jd7z4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


تیم رونالدو به دنبال سرقت هدف منچستریونایتد

شیاطین‌سرخ رسماً به لیگ قهرمانان رسیدند/ کابوس آبی‌های لندن ادامه دارد
منچستریونایتد ۴ – چلسی ۱/ هفته ۳۲ لیگ برتر انگلیس