تاریخ انتشار: 1402/04/18 14:18
کد خبر: 3010

پایان صبر منچستریونایتد: کاپیتان برکنار شد!

منچستریونایتد تصمیم گرفته عنوان کاپیتان اول این تیم را از هری مگوایر، مدافع انگلیسی، بگیرد.
پایان صبر منچستریونایتد: کاپیتان برکنار شد!

مگوایر فصل گذشته جایگاهش را در خط دفاعی منچستریونایتد با صلاح‌دید اریک تن‌هاخ از دست داد اما همچنان کاپیتان اول این تیم بود. 

این در حالی بود که این مدافع انگلیسی در طول فصل 23-2022 در اکثر دیدارها نیمکت نشین بود و تنها در هشت بازی در لیگ برتر توانست با پیراهن یونایتد به میدان برود. 

مدیران این باشگاه آماده هستند تا هر پیشنهادی که برای این بازیکن در طول پنجره نقل و انتقالات تابستانی برسد را بررسی کنند و باشگاه‌هایی چون تاتنهام، نیوکسل و وستهم در صف مشتریان او هستند اما هنوز توافقی صورت نگرفته است. 

1889647

حالا روزنامه سان خبر داده که تصمیم او برای آینده هر چه که باشد، مدیران یونایتد قصد دارند با مشورت کادر فنی بازوبند کاپیتانی را از مگوایر بگیرند و او از فصل آینده دیگر عنوان کاپیتان اول منچستریونایتد را به همراه نخواهد داشت. 

قرارداد مگوایر با منچستریونایتد تا تابستان 2025 است و هنوز دو سال دیگر از این قرارداد باقی مانده اما احتمال جدایی او خصوصا با توجه به این که این باشگاه نیاز به تامین بودجه برای جذب بازیکنان مدنظر تن‌هاخ دارد بسیار زیاد است. 

گفته می‌شود که برونو فرناندز که در طول فصل گذشته بازوبند شیاطین سرخ را بر بازو داشت، گزینه اول این باشگاه برای جایگاه کاپیتان اول است.

 

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4jddl4

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


گران‌ترین مدافع تاریخ فوتبال در راه جدایی!