تاریخ انتشار: 1402/04/15 08:03
کد خبر: 3182

قرارداد جدید بیرانوند با پرسپولیس؛ شبیه به قرارداد قبلی!

مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید قرارداد جدید بیرانوند کاملا مطابق قرارداد قبلی اوست.
قرارداد جدید بیرانوند با پرسپولیس؛ شبیه به قرارداد قبلی!

رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، پس از امضای قرارداد جدید با بیرانوند رودرروی خبرنگاران نشست و به سوالات آنها پاسخ داد. بخش اول مصاحبه در مورد علیرضا بیرانوند بود که مدیرعامل قرمزها در حرفهای جدید، مدعی شد که رقم قرارداد بیرانوند کاملا مشابه قرارداد قبلی است.

درویش گفت: آقای بیرانوند نرفته بود که بیاید، منتها گاهی اوقات انسان‌ها در لحظاتی تصمیماتی می‌گیرند که... اما می‌دانیم که علی [بیرانوند] علاقه‌مند این باشگاه بود و اگر همه تصاویر چند روز اخیر را برگردانید، من گفتم که علی مشکلی ندارد و یقینا بازخواهد گشت. اما شاید مشکلاتی که داشت و تحت فشار بود باعث شد که تصمیم آنی بگیرد.

وی افزود: اما خوشبختانه همه آنها مرتفع شد و بازگشتش به خانه‌اش تثبیت شد. مثل گذشته دغدغه او تیم پرقدرت است و در جلسه مذاکره هم دنبال این بود که چطور همدل می‌توانیم برای قهرمانی آسیا اقدام کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس راجع به رقم دریافتی اظهار داشت: او عین همان قرارداد قبلی را امضا کرد برای اینکه بگوید اگر می‌خواست برود، بحث مالی نداشتم. شاید یک آیتم‌هایی بود که در قرارداد قبلی بود، چون قوانین عوض شده دیگر نمی‌شد آنها را اضافه کرد و شاید بتوانیم بگوییم ضرر کرد.

قرارداد قبلی بیرانوند برای سال جدید ۱۴.۵ میلیارد تومان خالص بود که با آپشن‌ها به حدود ۲۲ میلیارد تومان می‌رسید. جالب اینکه شایعات از پیشنهاد ۹۵ میلیاردی استقلال برای امضای قرارداد دو ساله بیرانوند حکایت داشت.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4jdrz4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


شرط دروازه‌بان تیم ملی برای ماندن در پرسپولیس