تاریخ انتشار: 1402/02/23 15:40
کد خبر: 6282

ورود کمیته انضباطی به ماجرای سپاهان و مدیرعامل پرسپولیس

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با انتشار ابلاغیه‌ای از مدیرعامل پرسپولیس خواست که دفاعیات خود را درباره مواضع‌اش ظرف 48 ساعت ارسال کند.
ورود کمیته انضباطی به ماجرای سپاهان و مدیرعامل پرسپولیس

پس از برد پر گل  پرسپولیس  مقابل گل گهر سیرجان رضا درویش مدیرعامل سرخپوشان پیتخت در پاسخ به پرسش خبرنگاران در خصوص مواضع ژوزه مورایس سرمربی سپاهان گفت: «آن طفلک که اصلا بازیکنان ما را نمی‌شناسد. او احتمالا ده بازیکن کشور خودش را هم نداند و این خوراک ناسالم را به او می‌دهند؛ چراکه حقوق‌بگیر است و اگر مطیع اوامر آن‌ها نباشد، شاید مشکلاتی برای فصل بعدش ایجاد شود. شما دیدید نتیجه‌ای که مقابل همان مربی امروز گرفتند متفاوت بود. پس اگر اینطور بود نباید سپاهان برنده می‌شد. ما به خدا اتکا می‌کنیم و مزد این همه تلاش، بازیکنان و کادرفنی را خواهیم گرفت.»

پس از انتشار این مصاحبه، باشگاه سپاهان با انتشار مطلبی در سایت خود خبر از شکایت سپاهان از درویش را داد.

در مطلب منتشر شده سپاهان آمده است: «این باشگاه در پی توهین‌های هتاکانه رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد باشگاه بزرگ سپاهان و ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان، از وی شکایت می‌کند. باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، علی‌رغم این‌که پاسخ صحبت‌های نامبرده را به طور کامل و جامع داشته و آماده ارائه بوده، اما براساس توصیه‌های کارگروه عالی نظارت بر مسابقات لیگ‌های کشور شکایت خود را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال کرده و تقاضای بررسی و برخورد قاطعانه با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را دارد.»

در همین راستا دقایقی پیش سایت فدراسیون فوتبال با انتشار خبری اعلام کرد: «با توجه به شکواییه صورت گرفته از سوی باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان اصفهان به طرفیت از سوی رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ابلاغ می‌شود که نامبرده ظرف مهلت ۴۸ ساعت دفاعیات کتبی خود را به کمیته انضباطی ارسال کند.»

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4jlqk3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


 اعلام اسامی داوران هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال

درگیری تند پرسپولیس و فدراسیون بر سر تخلفی قدیمی!
تاج نمی‌خواهد سرنوشت عزیزی‌خادم را تجربه کند