تاریخ انتشار: 1402/02/01 21:42
کمیته انضباطی به ویدیوهای هواداری استناد نمی‌کند
کد خبر: 7482

یک قانون خاص، راه فرار رونالدو از محرومیت سنگین!

ممکن است که کریستیانو رونالدو به دلیل قانون عدم توجه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان به ویدیوهای هواداری، از محرومیت فرار کند.
یک قانون خاص، راه فرار رونالدو از محرومیت سنگین!

در شرایطی که تقریبا تمامی علاقه‌مندان به فوتبال منتظر صدور رأی نهایی درخصوص دیدار الهلال و النصر و حرکت جنجالی کریستیانو رونالدو هستند، اکنون یکی از بزرگترین و موثق‌ترین روزنامه‌های عربستان از جدیدترین اتفاقات پیرامون این پرونده پرده برداشته است.

روزنامه الشرق الاوسط که تیتر "رونالدو پس از آن حرکت جنجالی از شکایت الهلال جان سالم به در برد" را برای خبر خود انتخاب کرده است، نوشت: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان تنها به تصاویر رسمی که از صدا و سیما منتشر شود، استناد می‌کند.

در ادامه نیز الشرق الاوسط به نقل از منابع آگاه خود نوشت: پس از برگزاری دربی ریاض که با برتری 2 بر صفر آبی‌پوشان به پایان رسید، مدیریت الهلال بابت حرکت زشت کریستیانو رونالدو، از فوق ستاره پرتغالی شکایت نکرده است.

طبق اعلام منابع آگاه دیگر به الشرق الاوسط، کمیته انضباطی معمولاً بر آنچه توسط دوربین‌های رسمی تلویزیون (شبکه‌های SSC عربستان که بازی‌های لیگ را پخش می‌کنند) نظارت می‌کند و حرکت اسطوره پرتغالی نیز توسط دوربین‌های رسمی تلویزیون شکار نشده است.

این منابع اضافه کردند: براساس مقررات کمیته انضباطی، این نهاد به کلیپ‌ها و ویدیوهای ضبط‌شده توسط هواداران و حتی دیگر رسانه‌های رسمی (بجز تلویزیون) توجهی نمی‌کند و در نتیجه حرکت جنجالی رونالدو نیز توسط دوربین‌های پخش کننده بازی ضبط نشده است.

با وجود این، علاقه‌مندان به فوتبال در عربستان منتظر هستند تا ببینند که آیا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان در چند روز آینده در خصوص حرکت جنجالی کریستیانو رونالدو تصمیم‌گیری خواهد کرد یا خیر.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4jrak3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


عکس| اخراج رونالدو از عربستان جدی شد | اقدام زشت و غیراخلاقی و درخواست دسته جمعی علیه کریس