تاریخ انتشار: 1401/07/29 21:00
کد خبر: 14961

پورحمیدی: انتظار دارم به تیم ملی دعوت شوم/ آزادی: داور به نفع استقلال سوت زد

دروازه‌بان تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: سه سال است جزو دروازه‌بانان برتر لیگ هستم و انتظار دارم حداقل به تیم ملی دعوت شوم.
پورحمیدی: انتظار دارم به تیم ملی دعوت شوم/ آزادی: داور به نفع استقلال سوت زد

 حسین پورحمیدی دروازه‌بان آلومینیوم پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل استقلال با اشاره به اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی گفت: سه سال است جزو سه دروازه‌بان برتر لیگ هستم؛ نمی‌خواهم مثل دروازه‌بان شماره یک تیم ملی به من نگاه شود، اما حداقل برای اردو می‌توانم دعوت شوم. من واقعاً ناراحتم!

وی درباره اینکه استقلالی‌ها معتقدند او وقت تلف کرده است، عنوان کرد: به خدا قسم از سال گذشته سمت چپ بدنم ضربه خورده و به همین خاطر اذیت شدم.

دروازه‌بان آلومینیوم در مورد اظهارات ساپینتو مبنی بر اینکه آلومینیومی‌ها اتوبوس پارک کرده بودند، گفت: ما آمدیم که بازی را ببریم، خدا را شکر که مساوی کردیم. صددرصد مخالف این حرف هستم؛ ما کجا در دفاع بودیم؟ کلاً حمله کردیم.

پورحمیدی در مورد ارتباط خوبش با بازیکنان استقلال و همچنین یک صحنه از بازی که دست قایدی به گلوی او برخورد کرد، گفت: با محبی، قایدی و مطهری خوب هستم؛ خواستم در آن صحنه زمین بیفتم اما گفتم زشت است (باخنده)!

محمدرضا آزادی دیگر بازیکن آلومینیوم نیز در میکسدزون ورزشگاه اظهار داشت: دو تیم بازی خوبی انجام دادند. خدا را شکر سالم از زمین بیرون آمدیم و امتیاز هم گرفتیم.

وی در واکنش به این موضوع که مقابل تیم سابقش بازی کرده، یادآور شد: بله تیم سابقم بود؛ خیلی هم تلاش کردیم بازی را ببریم. ما در هم بازی‌ها تلاش می‌کنیم پیروز شویم ولی قسمت این بود که بازی مساوی شود.

مهاجم آلومینیوم درباره اعتراض استقلالی‌ها به وقت‌کشی تیمش گفت: داور صحنه‌های 50 - 50 را به نفع استقلال سوت می‌زد و تیم ما عقب می‌نشیند. تیمی که حمله کند تیم مقابل عقب می‌نشیند.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4m88kj

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


حسینی: اولویت‌مان مقابل استقلال گل نخوردن بود