تاریخ انتشار: 1401/03/31 09:31
کد خبر: 20385

منتظر یک انتقال غیرمنتظره در استقلال باشید

مدیران باشگاه استقلال هنوز تماسی با وریا غفوری کاپیتان این تیم نگرفتند و به نظر می رسد این بازیکن به زودی از این تیم جدا خواهد شد.
منتظر یک انتقال غیرمنتظره در استقلال باشید

محمدرضا حسینی هر روز به استقلال نزدیک‌تر می‌شود و به موازات آن نیز احتمال جدایی وریا غفوری که هنوز پای میز مذاکره با مدیران استقلال قرار نگرفته، قوت می‌گیرد. شاید وریای ۳۴ ساله همچنان بتواند در ترکیب استقلال به میدان برود و مؤثر هم باشد اما ظاهراً مدیران باشگاه استقلال در تلاشند برای پست هافبک-مدافع راست دست به آینده‌نگری بزنند و همین حالا محمدرضا حسینی را از سپاهان جدا کرده و به خدمت تیم خود بگیرند.

حضور حسینی در استقلال بدون شک وریا را به سمت درهای خروجی استقلال سوق خواهد داد اما کاپیتان آبی‌ها با مشتریانی هم روبه‌رو است و احتمال دارد فصل بعد به‌عنوان بازیکن فولاد در ترکیب این تیم دیده شود. بحث حضور وریا در فولاد که از یک هفته پیش جسته و گریخته به گوش می‌رسد این روزها داغ‌تر شده و هیچ بعید نیست آقای کاپیتان را در تیمی ببینیم که سرمربیگری‌اش را جواد نکونام به عهده دارد. بدون شک اگر مسئولان باشگاه استقلال تا پایان هفته جاری با وریا مذاکره نکنند، این بدان معنا است که دیگر نیازی به تداوم حضور این بازیکن در استقلال احساس نمی‌شود و ماجرای انتقال وریا به فولاد جدی‌تر از هر زمان دیگری دنبال خواهد شد.

فصل پیش حردانی از همین تیم فولاد به استقلال آمد و به نوعی جایگاه‌ وریا غفوری را در ترکیب استقلال گرفت اما حالا ممکن است وریا به همان تیمی برود که رقیبش در آن بازی می‌کرد. باید دید سرنوشت این انتقال چه خواهد شد و آیا مدیران باشگاه استقلال دست رد به سینه این بازیکن خواهند زد تا یک انتقال جذاب به سرانجام برسد؟!

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4m8ajj

اخبار مرتبطآخرین اخبار


 وریا غفوری: مذاکره هیچ؛ حتی پالس مثبت هم دریافت نکردم/ انتظارم رفتار صادقانه و شفاف است