تاریخ انتشار: 1401/07/26 20:14
کد خبر: 15113

نیمار: از رئال پیشنهاد داشتم/ بارسلونا را با قلبم انتخاب کردم

ستاره پاری سن ژرمن اعتراف کرد که از رئال مادرید هم پیشنهاد داشت اما تصمیم گرفت که راهی بارسلونا شود.
نیمار: از رئال پیشنهاد داشتم/ بارسلونا را با قلبم انتخاب کردم

به نقل از الموندو، نیمار یکی از استعدادهای بزرگ فوتبال برزیل و جهان بود تا جایی که حتی پله اسطوره فوتبال برزیل قبل از حضور این بازیکن در بارسلونا او را بهتر از مسی می‌دانست.

نیمار هم از بارسلونا و هم از رئال مادرید پیشنهاد داشت اما او تصمیم گرفت که سانتوس را به مقصد بارسلونا ترک کند تا در کنار مسی روزهای خوبی را تجربه کند. او با آبی اناری‌ها قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد و بعد از آن راهی پاری سن ژرمن شد.

او درباره پیوستن به بارسلونا در سال ۲۰۱۳ گفت: من وقتی که در سانتوس بودم پیشنهادهای زیادی داشتم اما رویای من حضور در بارسلونا بود و به همین خاطر به حرف قلبم گوش دادم. از زمانی که بچه بودم بازی‌های بارسلونا را دنبال می‌کردم و آرزویم این بود که روزی در این تیم به میدان روم و به محض این که چنین پیشنهادی به دستم رسید بلافاصله آن را قبول کردم.

نیمار درباره ابراز علاقه رئال مادرید به جذب او گفت: به خاطر می‌آورم که من از رئال مادرید هم پیشنهاد داشتم. پیشنهادهای دیگر را به خاطر نمی‌آورم اما به یاد دارم که فرصت حضور در رئال مادرید را هم داشتم. باید تصمیم نهایی را می‌گرفتم. من به حرف قلبم گوش دادم و به همین خاطر بارسلونا را انتخاب کردم. قلبم باعث شد تا من راهی بارسلونا شوم و از تصمیم خودم پیشمان نیستم.

نیمار در بارسلونا هم روزهای خوبی را تجربه کرد اما او تصمیم گرفت که راهی پاری سن ژرمن شود. او با قراردادی تا ۲۰۲۲ و به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو راهی تیم پاریسی شد. او قراردادش را تمدید کرده است و با پاری سن ژرمن تا سال ۲۰۲۵ قرارداد دارد. 

نیمار در تابستان تا آستانه جدایی از پاری سن ژرمن پیش رفت اما در نهایت در تیم ماندنی شد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4m8q5b

اخبار مرتبطآخرین اخبار


 نیمار هنوز تاوان اشتباهش را می‌دهد