تاریخ انتشار: 1401/07/23 23:46
کد خبر: 15237

تلاش شاگردان غنی زاده برای اولین پیروزی

در هفته سوم رقابت های لیگ دسته دوم گروه اول تیم های شهید اورکی اسلامشهر و و مس سونگون به مصاف هم می روند.
تلاش شاگردان غنی زاده برای اولین پیروزی

در هفته سوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور گروه اول ، یکی از بازی‌های حساس، جدال  مس سونگون ورزقان و شهیداورکی اسلامشهر است، تیم‌هایی که در رده‌های دوم و دوازدهم  جدول قرار دارند.

مس سونگون با کسب چهار امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و در این بازی میزبان است و تنها به پیروزی می‌اندیشید تا در صورت امکان و عدم نتیجه گیری دیگر صدرنشینانف خود را به صدر جدول برساند در حالی که شاگردان حمید غنی زاده با کسب یک امتیاز در رده دوازدهم قراردارند و اصلا دوست ندارند این روند ادامه داشته باشد و به دنبال فرصتی هستند تا از انتهای جدول خود را جدا کنند.

بدون تردید یکی از بهترین بازی‌های هفته سوم لیگ دسته دوم این دیدار است چرا که هر دوتیم فوتبال خوبی را ارائه می‌دهند و دوست دارند یکی از تیم‌های مدعی صعود از گروه باشند البته ناگفته پیداست که شهیداورکی تا الان نتوانسته انتظارات را برآورده کند ولی پتانسیل‌های لازم را برای کسب نتایج لازم دارا می‌باشد.

مس سونگون با توجه به میزبانی تنها به فکر کسب سه امتیاز در این بازی است در حالی که شهیداورکی اسلامشهر با توجه به جایگاه جدولی و از آن جایی که مهمان است، به فکر کسب حداقل امتیاز می باشد و نیم نگاهی هم پیروزی خواهد داشت.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4m8qzw

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


محل برگزاری دربی کرمانی ها تغییر کرد

صعود مناطق نفت خیز به صدر / دومین شکست لیگ دویی در کارنامه جباری
شروع هفته دوم لیگ دسته دوم با برگزاری شش دیدار :