تاریخ انتشار: 1402/02/17 15:39
رابطه جنسی| مشکلات جنسی| دانستنی‌های جنسی
کد خبر: 6685

درمان ناتوانی در رابطه زناشویی| راهکار درمان ناتوانی جنسی اینجاست!

طبق آمار بیشتر از 70 درصد طلاقها در سالهای اخیر ناشی از ناتوانی‌های جنسی و مشکلات مربوط به آن است.
درمان ناتوانی در رابطه زناشویی| راهکار درمان ناتوانی جنسی اینجاست!

طبق آمار بیشتر از 70 درصد طلاقها در سالهای اخیر ناشی از ناتوانی‌های جنسی و مشکلات مربوط به آن است. در حقیقت فعالیت جنسی و امور مربوط به آن یک راه تسکین برای افراد بوده و باعث آرامش زن و شوهر میگردد. همچنین از لحاظ پزشکی چنانچه تخلیه جنسی زن و شوهر صورت نگیرد، علاوه بر ایجاد مشکلات روحی نظیر افسردگی، بدخلقی و ... با مشکلات گوناگونی نظیر مشکلات مجاری ادرار و پروستات برای مردان و ناراحتی‌های رحم و سینه برای زنان همراه است. در ادامه این مطلب راهکارهای برطرف کننده ضعف و درمان ناتوانی جنسی در مردان و زنان آورده شده است.

راهکارهای درمان ضعف و ناتوانی جنسی

راهکارهای متعددی برای این مسئله وجود دارد، البته برخی درمانها مربوط به مشکلات جسمی افراد است و از حیطه این مطلب خارج است. توصیه هایی که در ادامه آمده است در حقیقت تمایل و عملکرد افراد را تقویت میکند.

فلفل سیاه

 یکی از راه‌های افزایش توان و نیروی جنسی، مصرف فلفل سیاه است. به این منظور همراه با شیر داغ 5 تا 4 عدد فلفل سیاه را که به صورت پودر درآمده و با عسل مخلوط شده است بخورید، همچنین میتوانید نصف قاشق چایخوری پودر فلفل را با 6 تا 7 عدد بادام آسیاب شده مخلوط کرده در یک فنجان شیر و قبل از خواب میل کنید.

میل جنسی- رابطه جنسی

بادام

از دیگر راههای درمان ناتوانی جنسی و ضعف، خوردن بادام است. برای کسب نتیجه بهتر 6 – 8 عدد بادام را شب خیسانده پوست آنها را جدا کنید و آن را آسیاب کنید. بادامهای پودر شده را با مقداری زردچوبه یا مقداری زعفران مخلوط کنید. سپس آن را به یک فنجان شیر افزوده و همراه با شیره خرما بخورید.

کنجد

کنجد برای افزایش قوای جنسی مردان و زنان موثر است. به این منظور یک قاشق چایخوری کنجد و یک قاشق چایخوری شیره نیشکر را یک بار در روز برای مدت 4 تا 5 روز بخورید. بعد از آن نیز گهگاه و در مواقع احساس ضعف از این مخلوط بخورید.

زنجبیل

یکی دیگر از راهکارهای درمان ضعف جنسی مردان و زنان مصرف زنجبیل است. به این منظور نصف قاشق چایخوری عصاره زنجبیل تازه را با یک قاشق چایخوری عسل مخلوط کنید و همراه با یک تخم مرغ نیم پز هر شب بخورید.

پیاز و سیر

پیاز و سیر به صورت پخته یا خام، برای تحریک قوه جنسی بسیار مفید است و اضافه کردن آن در آشپزی برای درمان ناتوانی جنسی مفید خواهد بود.

میل جنسی- رابطه جنسی

درمان ناتوانی جنسی در زنان

به طورکلی براساس طب سنتی علت اصلی ناتوانی جنسی زنان به علت خوردن زیاد سردی‌ها ست. برخی راهکارهای افزایش توان جنسی زنان عبارتند از:

خوردن یک لیوان عرق رازیانه همراه با یک قاشق چایخوری عسل: از این معجون در زمان قاعدگی نباید استفاده کرد چرا که باعث افزایش خونریزی میگردد.

خوردن ارده با شیره انگور 5 وعده صبحانه در یک هفته

استشمام عطرهای گرم

پرهیز از خوردن غذاهای سرد مخصوصا هنگام شب

مصرف روزانه: خرما 3 عدد، انجیر 7 عدد هنگام شب، زیتون 7 عدد صبحها، کشمش 21 عدد و بادام درختی 14 عدد

مصرف ریشه مارچوبه همراه با پودر زنجبیل در یک فنجان شیر که به همراه آن 3 تا 4 عدد خرما نیز مصرف شود.

درمان ناتوانی جنسی در مردان

مشکلات جنسی در مردان امروزه بسیار شایع شده است و دلیل اصلی آن نیز همانند آنچه برای زنان ذکر شد، سردی اندام جنسی آنان میباشد، مسائلی از قبیل کاهش میل جنسی، زود انزالی، ناتوانی در نعوظ و ... نمونه‌های بارزی از سردی اندام جنسی در مردان است. راهکارهای زیر برای درمان ناتوانی جنسی در مردان نیاز به یک دوره 40 تا 120 روز داشته و بسته به میزان سردی اندام و تن است.

ماساژ با روغن و روغن مالی کمر، زیر شکم، آلت، بیضه‌ها، کشاله ران و اطراف آن با روغن زیتون یا روغن کنجد

خوردن نخودچی و کشمش یک مشت در روز

خوردن گرمی‌ها: خرما 3 عدد، انجیر 7 عدد هنگام شب، زیتون 7 عدد صبحها

خوردن فسنجان بادام هفته‌ای 2 تا 3 بار

خوردن ابگوشت نخود هفته ای 3 مرتبه از راهکارهای مهم درمان ناتوانی جنسی در مردان است. همچنین میتوان نخود را به صورت نخود آب (یک لیوان نخود + پیاز + روغن زیتون + نمک + فلفل سیاه + آب) مصرف کرد.

خوردن ارده با شیره انگور 3 الی 4 وعده صبحانه در یک هفته

ترک یا کاهش جدی سردی‌ها به ویژه در وعده شام به مدت حداقل 40 شب متوالی

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4maey4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


آیا پیشاب باعث حاملگی می‌شود؟